Чужих дітей не буває.

До  дитячого притулку  «Теплий дім»,що  в місті Роздільна завітали представники команди народного депутата України Олександра Пресмана. 

Сьогодні в притулку перебуває 14 дітей різного віку. Ці діти вже  бачили багато горя, тож  працівники притулку  намагаються оточити їх турботою та любов’ю. А ще  дати те, чого ці малюки  були  позбавлені в рідних сім’ях – іграшки, розваги, комфорт, здорову їжу.

Народний депутат України Олександр Семенович Пресман  опікується притулками, що розташовані на території його  виборчого округу.  В  благодійному фонді  Олександра Пресмана працює програма «Чужих дітей не буває», мета якої  поліпшення якості життя дітей-сиріт та дітей  позбавлених батьківського піклування. В рамках цієї програми притулкам та дитячим будинкам  надається постійна допомога предметами гігієни, побутової хімії, одягом, постільною білизною, фруктами, кондитерськими виробами,тощо. До свята Нового року та дня Святого Миколая вихованці притулків завжди отримують солодкі подарунки. Діти приймають участь в програмі «Канікули з Пресманом», отримують квитки на циркові вистави, забезпечуються безкоштовним санаторно-курортним лікуванням в санаторії  «Люстдорф».

Ось і цього разу, як тільки керівництво притулку «Теплий дім» звернулось до народного депутата з проханням придбати для вихованців  м’ячі , то вже через кілька днів  прохання було виконано.  Керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана в Роздільнянському районі Галина Нагорняк  привезла до притулку вісім м`ячів  для дітей різного віку. Це волейбольні, футбольні та яскраві іграшкові м’ячі для малечі.  Адже гра з м’ячем це дуже весело та корисно для організму дитини, бо сприяє фізичному розвитку.

Пані Галина передала м’ячі  та вітання  від Олександра Семеновича дітям, що були просто в захваті від такого подарунка.  Свою подяку за увагу та поміч передали народному депутату і співробітники притулку. Вони впевнені, що Олександр Семенович завжди допоможе. Адже для нього «чужих дітей не буває».

«Дитинство під захистом Пресмана»

Читайте також