«Запрошуються всі бажаючі».

10 серпня до Одеси завітали школярі з Роздільнянського району. Цього разу учасниками улюбленої програми «Канікули з Пресманом» стали дітлахи з сіл Єраміївка, Шеметово, Бецилове, Новоселівка. Всього до Одеси прибуло 60 учнів, половина яких мешкають саме в Єреміївці.

До святкування  Дня села в Єреміївці народний депутат України Олександр Семенович Пресман зробив мешканцям багато приємних подарунків. Але самий кращий був для школярів. Народний депутат пообіцяв, що всі бажаючі учні Єреміївської школи в цьому році приймуть участь в «Канікулах з Пресманом».

Сьогодні  група школярів вирушила в захоплюючу подорож. І це не останні діти з Єреміївки, адже Олександр Семенович переказав: «всі бажаючі», а хто ж відмовиться від такого чудового подарунку?

«Діти чекали цієї поїздки цілий рік. Мріяли про неї і весь час питали, – коли це станеться?
Тому величезне спасибі Олександру Пресману  від всіх батьків, і взагалі від всіх жителів сіл Роздільнянського району
», – зазначила мешканка села Єреміївка.

Кожна дитина 139-го виборчого округу має змогу хоч раз побувати в Одесі, розважитись та набути нових вражень. Навіть з найвіддаленішого та самого малесенького села. Такого, як Шеметово, де мешкає трохи більше 100 жителів. Але там де є хоча б  одна дитина,  працює програма «Канікули з Пресманом». Бо така головна ціль програми – рівні можливості для всіх дітей.

Цього дня  дітей чекали  відвідини кінотеатру 8Д та цікаві розваги на атракціонах Луна-парку. Ще й смачне морозиво, що добре освіжало в спекотний день.

Вчителька з села Бецилове  підкреслила, що програма «Канікули з Пресманом» особливо важлива в нинішній  складний для країни час: «Олександр Семенович робить дуже важливу справу. У наш час лихоліття він продовжує допомагати людям. Ми всі щиро вдячні ».

«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також