Роздільна: до Одеси завітали учні ЗОШ №4.

Мабуть найбільше дітей, що приймають участь в програмі «Канікули з Пресманом» саме з Роздільнянського району. Адже  район  найбільший серед п`яти районів 139-го виборчого округу. Тільки в місті Роздільна аж чотири загальноосвітні школи. Ось і сьогодні, 9 серпня, учні Роздільнянської ЗОШ №4 завітали до Одеси. Вчителька української мови та літератури Марія Литвин з колегами привезла в місто на «Канікули з Пресманом» аж 60 дітей. Це учні 5-8 класів, що добре вчаться, приймають активну участь в громадському житті школи. А ще діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, яких є багатенько в учбовому закладі.

Пані Марія розповіла, що діти добре вчаться, змагаються за кращі успіхи в навчанні. В школі є профільні гуманітарні класи.

«Але не тільки відмінників. Ми запрошуємо до участі в програмі дітей з малозабезпечених сімей. Це обов’язкова практика. Минулі роки такі діти теж  мали змогу поїхати. І це для них було наче свято. Дуже вдячні, що наші школярі можуть відпочити безкоштовно. Для декого це єдина можливість десь побувати за літо. В поїздці ми завжди фотографуємось на пам’ять, а потім робимо презентацію для класу  як провели літо, де були. І ці діти також приймають участь, бо їздили разом з усіма. Це для них дуже важливо, бо не відчувають себе обділеними увагою. Спасибі Олександру Семеновичу, що влаштував таке задоволення для дітей», – підкреслила вчителька.

Класний керівник 8 класу Людмила Солоніна розповіла: «Учні Роздільнянської ЗОШ №4 захоплюються спортом, а ще дуже полюбляють щось майструвати.  Як всі сучасні діти, також  не випускають з рук мобільні телефони та інші гаджети. Але на «Канікули з Пресманом» їхали з великим задоволенням, особливо ті, хто вже побував в інші роки. Такі розваги дітям до вподоби. «Канікули з Пресманом чудова програма, яка має існувати й далі».

Батьківський комітет та педагогічний колектив Роздільнянської ЗОШ №4 дуже добре знайомі з народним депутатом України Олександром Пресманом та його благодійним фондом «Творю добро». Адже всі роки своєї діяльності в Роздільнянському районі Олександр Семенович величезну увагу приділяє саме проблемам шкіл. В ЗОШ №4 за допомогою фонду були змонтовані перегородки в теплих туалетах. Також подаровані три сучасних мати для спортивної зали, 2 пари вхідних дверей,радіоапаратура. В школі працювала «Соціальна перукарня». І це лише частина прикладів співпраці фонду та батьківського комітету.

Сьогодні школярів з Роздільної зустрічали помічники Олександра  Пресмана, щоб запропонувати їм чудовий відпочинок та веселі розваги. Спершу в кінотеатрі 8Д, а після цікавих кіносеансів похід до Луна-парку та катання на улюблених атракціонах. Від таких чудових розваг всі були просто в захваті. Тож  дружно переказували Олександру Семеновичу своє щире «спасибі».

«Дитинство під захистом Пресмана».

Читайте також