В школах Великомихайлівського і Захарівського районів вирішать проблему освітлення

Темні шкільні коридори, погане освітлення в шкільних спортзалах, відсутність якісного вуличного освітлення біля навчальних закладів. З подібними проблемами сьогодні стикаються більшість шкіл в Одеській області.
Завдяки підтримці народного депутата України Олександра Пресмана і його команди ці проблемні питання вже вирішують в школі №1 селища Велика Михайлівка. Сьогодні сюди вже завезли необхідне обладнання, – нові електричні лампочки, прожектори та інше.
Шкільний електрик, за підтримки висококласних фахівців (приїзд яких забезпечив Олександр Пресман), почали заміну старого, частково  вже непрацюючого обладнання, на нове.
У новому навчальному році в школі №1 селища Велика Михайлівка більше не буде темних коридорів, покритої темрявою прилеглої території.
«Проблема освітлення багато років була однією з найгостріших в нашій школі. Народний депутат України Олександр Пресман реагує на всі без винятку наші прохання. Спасибі йому за це. Тепер діткам буде ще комфортніше навчатися », – сказала шкільний завгосп.
Як стало відомо кореспонденту Інтернет газети «Погляд з Одеси», – подібна робота буде проводитися і в Захарівському  районі. Сьогодні план дій обговорять на зустрічі з Главою районної державної адміністрації Ігорем Стебловський.

Читайте також