На морі повний штиль.

Чудовою погодою та лагідним морем 12 серпня зустріла Одеса мешканців Великомихайлівського та Роздільнянського районів. Це групи з 139-го виборчого округу, що прибули до Одеського порту за запрошенням народного депутата України Олександра Пресмана.

Ціле літо,  кожної суботи понад  200 осіб вирушають в  чудову морську подорож  вздовж узбережжя Одеси в рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро»  – «Канікули з Пресманом для дорослих».  Сьогодні  на катамаран «Хаджибей» прибули працівники поліції  з Великомихайлівського району, що  напередодні відсвяткували своє професійне свято, представники органів місцевого самоврядування з кількох сіл,  педагоги Лиманського ліцею, представники ради інвалідів з хором « Ветеран» в повному складі, співробітники органів виконавчої влади  з Роздільнянського району.

В порту прибулих зустрічав народний депутат України Олександр Пресман.  Він поспілкувався з людьми , що радо вітали Олександра Семеновича.  Помічники народного депутата  запросили прибулих зайняти свої місця на судні. І ось вже красень-катамаран  плавно  вийшов з бухти та пішов знайомим маршрутом.

На морі повий штиль. Тож ніякої качки не відчувалось. А на борту її б і не помітили. Народ завзято веселився: танцювали, співали пісень, ласували смачними пряниками, що їх презентував  кожному учаснику поїздки Олександр Семенович, а ще  марочним вином і іскристим шампанським. А кульмінацією поїздки стали морські купання у відкритому морі. Бажаючих поплавати в чистій теплій воді було так багато, що члени команди  навіть розгубились – адже мали контролювати кожного. Та все пройшло добре. Накупались та наплавались досхочу.

В доброму настрої вирушили в зворотній  путь. А по прибуттю в порт призначення, всі з задоволенням сфотографувались разом на добру згадку.

Суботній відпочинок на  морі став уже звичним для мешканців 139-го виборчого округу. В розважальних поїздках за цей час прийняло участь  майже 2500 людей. Програма «Канікули з Пресманом для дорослих» продовжить свою роботу і в вересні. Всього планується 18 таких поїздок.

Читайте також