«Канікули з Пресманом» – і в свята і в будні.

14 серпня, у день великого церковного свята – Медового Спаса на «Канікули з Пресманом» вирушили школярі з Захарівського району. На цей раз учасниками улюбленої програми стали вихованці Затишанського дитячого притулку та школярі з села Василівка.
У цей день весь православний світ відзначає свято Походження Чесних Древ Животворящого Хреста Господнього, відомий в народі як Медовий Спас. Це так само день пам’яті семи старозавітних мучеників Маккавеїв, що отримав простонародну назву Маковеї. В місті дітлахи бачили групи ошатних людей, що поспішали до храмів з яскравими букетиками польових квітів, кошиками з медом, маком, яблуками. Це створювало святковий настрій.
Погода сьогодні день підвела. Небо суцільно затягнули хмари, раз по раз лунав гуркіт грому і накрапав дощик, але що там погода, коли попереду стільки цікавих пригод.
Помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана зустріли групи дітей і відразу провели школярів до кінотеатру 8Д. А там стільки захоплюючого та нового! Це вам не просто кіносеанс. Формат 8Д створює повне враження, що ти сам учасник подій – то веселих, то моторошних. Такі фільми нікого не залишають байдужим.
Особливо сподобався перегляд вихованцям Затишанське притулку. Ці діти, рано зіткнулися з труднощами життя, часто були позбавлені найнеобхіднішого. Що вже говорити про розваги такого рівня. Сьогодні, разом з програмою «Канікули з Пресманом» вони зі своїми однолітками змогли дізнатися, що таке фільми в форматі 8Д, одержати нові незабутні враження.
Ну а відразу після кіносеансів всі в Луна-парк – кататися на найулюбленіших атракціонах. І вже тут море веселощів, сміху, радісних посмішок.
«Канікули з Пресманом» – найкраща програма. А наш дядько Саша – найкращий депутат », – кажуть діти.

А вже 15 серпня до Одеси завітали школярі одразу з двох районів: Великомихайлівського з села Новоборисівка та з Роздільнянського – учні школи-гімназії №1. Для школярів НВК №1 з Роздільної це вже не перша подорож до Одеси. Завуч з виховної роботи Жанна Миколаївна Швець привозить на «Канікули з Пресманом» вже другу групу з 30 школярів. Адже бажаючих прийняти участь в улюбленій програмі дуже багато. Сьогодні до Одеси прибули школярі у віці від 8 до 14 років. Декотрі з них з багатодітних, неповних та малозабезпечених родин.
«Хтось приїжджає вже втретє за ці роки. І це нормально. Їдуть з задоволенням. На зворотньому шляху дуже емоційно обмінюються враженнями. Є що розказати та почути. Всі дуже задоволені»,- розповіла пані Жанна.
В захваті від програми й школярі з Новоборисівської ЗОШ. Сьогодні учасниками програми стали 22 школяра у віці від 10 до 14 років. Дітей до Одеси супроводжує вчитель Катерина Муравська.
«Більшість дітей приїхало вперше. Адже ми намагаємось охопити цікавими поїздками якомога більше школярів. Усі дуже задоволені. І молодші діти, і їх батьки з великою повагою, теплотою та вдячністю відносяться до Олександра Семеновича Пресмана, який організував такий чудовий відпочинок для учнів. Навіть мені, дорослій жінці, дуже цікаво побувати в такому веселому місці. Що вже казати про дітей. Для них це справжнє свято»,- розповіла пані Катерина.
Обидві групи побували в кінотеатрі 8Д та досхочу розважились на атракціонах Луна-парку.
В чому ж таємниця такої популярності улюбленої програми «Канікули з Пресманом»? Може в тім, що її учасником може стати кожна дитина шкільного віку, що мешкає в окрузі? З звичайної сільської школи, з найменшого та найвіддаленішого села.
«Канікули з Пресманом»- це по-справжньому чудовий варіант відпочинку, що додає наснаги та збагачує новими враженнями», – каже вчителька з Новоборисівки. І з нею згодні всі.
«Дитинство під захистом Пресмана.»

Читайте також