Фонд «Творю добро» – Роздільнянській ЗОШ №2.

Щорічно в 139-ому виборчому окрузі в період літніх канікул починає свою роботу програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Школам округу». Основною метою цієї програми, яка входить в самий великий проект фонду «Дитинство під захистом Пресмана», є всебічна допомога школам у вирішенні наболілих проблем. Цей рік не став винятком. Програма почала свою роботу вже з перших днів закінчення занять. Сьогодні вона прийшла і до Роздільнянської ЗОШ №2.Проблема вуличного освітлення шкільного двору і прилеглої території в цій школі завжди стояла гостро. То ліхтарі вийшли з ладу, то лампочки перегоріли. А вартість електроенергії з кожним днем все ​​вище і істотно зменшує і без того невеликий шкільний бюджет. Темний шкільний двір – роздолля для хуліганів та інших асоціальних особистостей. То вікно розіб’ють, то ще якось «напаскудять».
Батьківський комітет школи звернувся за допомогою до народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Сьогодні роботи по заміні освітлення пришкільної території йдуть вже повним ходом. І не просто ремонт старих ліхтарів, а впровадження енергозберігаючих технологій втілене в реальність. Адже нове освітлення буде сучасним, яке дозволить знизити витрати на електроенергію в десятки разів. А значить, школа зможе заощадити бюджет і пустити ці кошти на щось потрібне і корисне.
Це не перша допомога фонду «Творю добро« Роздільнянській школі №2. Пластикові вікна в початковій школі і в головній будівлі, сучасні шкільні дошки, теплі туалети, оргтехніка, спортивний та ігровий інвентар – ось далеко не повний перелік «добрих справ» фонду.
Допомога дітям, підтримка шкіл, «Канікули з Пресманом» для учнів», «Канікули з Пресманом для дорослих» -для вчителів – фонд Олександра Пресмана «Творю добро».

Читайте також