З повагою В. Юрченко, О.Зеленова, М. Приходченко, С. Буламез, А. Кравченко,Н.Токаренко.

Тільки людина з великим серцем прагне робити добро.

Як не дивно, але не тільки для дітей, а й для нас дорослих діє програма народного депутата України О. С. Пресмана : ” Канікули з Пресманом для дорослих”.І нам учасникам цієї програми, дуже хотілось- би висловити слова подяки, Вам Олександре Семеновичу , як нашому народному депутату за те, що Ви берете активну участь в житті майже кожного з нас. Займаючи посаду народного депутата, ви виконуєте її бездоганно, адже ми вже не один рік відчуваємо Ваші безкорисні добрі справи, Ваше чуйне ставлення та відношення до нас – а головне у цьому те ,що це і є зміст Вашого життя.
Ви допомагаєте нам не тільки долати життєві труднощі, не тільки даєте нам іскорку надії та силу віри у те, що про нас піклуються, що ми захищенні, але й даруєте чудові дні відпочинку та хвилини задоволення.
Минулої неділі ми були запрошені на морську прогулянку узбережжям Чорного моря до м. Одеси, під час якої отримали дійсну насолоду душі. Ми на деякий час поринули у безтурботне життя відчуваючи себе ніби дітьми , про яких піклуються та розважають – отримуючи при цьому величезний заряд енергії . Ви дали нам змогу не тільки відпочити , але й чудово поспілкуватись у колі друзів та знайомих. Сьогодні наше життя дуже насичене і далеко небезтурботне , тому іноді неможливо встежити за дотриманням усіх нюансів етики, трапляються випадки забуваємо дякувати один одному. Але за все те, що Ви робите, влаштовуєте для нас , допомагаєте нам, нашим дітям , внукам, батькам – забути просто не можливо , бо тут не йде мова про одну справу , це добряча низка добрих вчинків. І за все це на Вашу адресу мимоволі линуть слова вдячності.
Ви вмієте робити мрії й сподівання дійсністю, Ви вмієте вчасно підтримати й допомогти, тож велика, щира вдячність Вам , що ніколи не залишаєте нас поза своєї уваги. Адже таким і має бути народний депутат.
Ми бажаємо Вам щастя, довгих років життя, злагоди і миру , родинного затишку, натхнення і сили, мужності і мудрості у Вашій нелегкій справі – справі служіння українському народу.

З повагою В. Юрченко, О.Зеленова, М. Приходченко, С. Буламез, А. Кравченко,Н.Токаренко.

Читайте також