На 230-ти річчя села Вишневе виступатиме вокально-інструментальний ансамбль « Лийся пісня ».

26 серпня село Вишневе Великомихайлівського району відзначить свій 230-річний ювілей. Це величезна подія в житті сільської громади. Активісти села на чолі з фермером і підприємцем Юрієм Яковчуком звернулися до народного депутата України Олександра Пресмана  з проханням допомогти в проведенні святкових заходів.
З жителями села Вишневе Олександра Семеновича пов’язує багаторічна дружба і спільна діяльність, спрямована на поліпшення якості життя людей.  Школярі Вишневого щорічно стають учасниками програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом».  А доросле населення вже встигло побувати в морських подорожах, в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих».

Бажаний гість Олександр Семенович і в сільській школі. Тут за сприяння фонду Олександра Пресмана «Творю добро» були капітально відремонтовані 6 класів в початковій школі. Разом з фондом в цьому ремонті взяли участь місцеві підприємці та батьки учнів, що особливо приємно Олександру Семеновичу, який дуже цінує таку командну роботу.

А ще в дар школі  передали  новенький  БФП ( багатофункціональний пристрій), допомогли у придбанні українських костюмів для учнів, встановили дитячий ігровий майданчик.
У сільській школі  всього 90 дітей, але її молодий директор Свідовий  Сергій Володимирович справжній ентузіаст своєї справи, і намагається зробити свою школу найкращою.
У кабінеті Олександра Пресмана зберігається папка з малюнками, які йому подарували на пам’ять школярі з Вишневого. У своїх малюнках діти відобразили свою любов до України і те почуття подяки, яке відчувають за допомогу рідній школі. Народний депутат дуже цінує такий прояв поваги і любові з боку дітей.
Школа села Вишневе виховала чимало шанованих в області  та Україні людей. Деякі з них стали учасниками АТО на сході країни і роблять все для того, щоб над рідними селом, районом, областю небо завжди залишалося мирним.

Олександр Семенович відгукнувся на прохання громади села. 26 серпня народний депутат обов’язково відзначить славний ювілей разом з мешканцями  Вишневого. Ініціативна група села Вишневе і благодійний фонд «Олександра Пресмана« Творю добро » представлять на святі вокально-інструментальний ансамбль « Лийся пісня ». Концерт ВІА почнеться о 19-й годині в сільському БК. Вхід вільний.

Народні гуляння на честь ювілейного 230-го дня народження села завершаться  святковим феєрверком від фонду «Творю добро».
До участі в святкових заходах запрошуються всі бажаючі.

Читайте також