Літо закінчується – «Канікули з Пресманом» тривають.

Останні дні літа ознаменувалися різким, але короткочасним погіршенням погоди. Проте учасників улюбленої програми «Канікули з Пресманом» дощем не налякати. 22 серпня в Одесу прибула група дітей з сіл Стоянове і Полєзне Великомихайлівського району віком від 10 до 14 років.
Заклопотаний негодою народний депутат України Олександр Семенович Пресман навіть міркував: чи не скасувати поїздку в цей день. Але діти вже виїхали до Одеси. Помічники народного депутата пропонували змінити маршрут програми, але Олександр Семенович знайшов найкраще рішення.
«Сьогодні, коли ми побачили, що « погода не льотна », думали, що доведеться скасувати поїздку дітей з метою безпеки. Та й помічники говорили, що можливо краще в музеї поведемо. А я подумав і сказав, ну які музеї влітку? Туди і взимку потрапити можна. А ось такі розваги у дітей тільки під час літніх канікул. Нехай розважаються. І ми звичайні атракціони замінили на криті. Зате скільки радості дітворі! »,- розповів народний депутат.
І правда, криті атракціони: кімната страху, де «моторошні монстри» змушують спочатку лякатися, а потім сміятися над власним переляком, гойдалки під навісом і обов’язкові захоплюючі сеанси в кінотеатрі 8Д. Все це нітрохи не гірше відкритих атракціонів.
Учитель математики Стоянівської ЗОШ Ніна Тищенко, яка і привезла 21 школяра в Одесу «на зло негоді», із захопленням говорить про програму: «Школа у нас невелика, але діти і вчителі дуже працелюбні. Все, що можна і потрібно, робимо своїми руками. Олександру Семеновичу величезне спасибі за доставлене задоволення. «Канікули з Пресманом» – прекрасна програма для літнього відпочинку дітей ».
В цей же день в Одесу прибула і група дітей з Роздільнянського району. Лариса Кушнір – викладач Слобідської ЗОШ супроводжувала 31 школяра у віці від 7 до 14 років. Багато хто з цих діточок вже були учасниками улюбленої програми і відвідували атракціони Луна-парку в попередні роки. Але вони з величезним задоволенням поїхали вдруге, тому що точно знали, як це весело і здорово.
Вже на наступний день погода порадувала сонцем і прохолодою. 23 серпня до Одеси прибула велика група школярів з сіл Виноградар і Колонтаївка Роздільнянського району. Учні цих шкіл так само приїжджають на літні розваги не в перший раз. Дехто встиг стати учасником програми навіть тричі.
Але кінотеатр 8Д з його захоплюючими фільмами, сюжети яких не просто цікаві, але й дозволяють відчувати реальність того, що відбувається завдяки спец ефектам, атракціони Луна-парку, які просто не можуть набриднути і звуть покататися знову і знову – незмінно чудовий результат. Тому від бажаючих стати учасниками улюбленої програми «Канікули з Пресманом», що називається, відбою немає.
І як же приємно в літній день покуштувати ще й смачного морозива в колі друзів і однокласників.
Гості з Роздільнянського району висловили надію, що така потрібна і популярна програма продовжить свою роботу і в майбутньому і вони зможуть стати її учасниками, а також всіх нових програм, які придумає для дітей округу Олександр Семенович.
«Нажаль, в наш час батькам дуже складно зібрати гроші, які необхідні на навчання, шкільну форму і такий необхідний літній відпочинок. Це важко як фінансово, так і морально. Їм допомагає програма «Канікули з Пресманом». Ми вдячні Олександру Семеновичу за те, що дає можливість дітям відпочивати і влітку, і взимку.
Впевнені, що на цьому наш народний депутат не зупиниться і придумає діткам нові цікаві розваги, буде продовжувати співпрацювати з усіма школами округу.
Ми бажаємо Олександру Пресману міцного здоров’я, успіхів в усьому. Нехай дружна команда народного депутата завжди допомагає йому творити добро », – зазначила одна з учасниць унікальної програми « Канікули з Пресманом ».

Читайте також