У Роздільній відбулася вчительська конференція.

30 серпня в Роздільній відбулася вчительська конференція. На захід зібралися педагоги всього району, представники районного відділу освіти, голова РДА.
Почесним гостем конференції став народний депутат України Олександр Семенович Пресман, який тісно співпрацює з педагогічними колективами та батьківськими комітетами шкіл Роздільнянського району. Шостий рік благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» здійснює на території району програму «Школам округу», допомагаючи у вирішенні найбільш термінових і наболілих проблем шкіл.
Олександр Семенович щиро привітав педагогів з початком нового навчального року, з передоднем Дня знань. Він побажав вчителям здоров’я, бадьорості і сил, а також ентузіазму і нових досягнень в їх благородній праці. Народний депутат висловив надію, що і педагоги і їх учні добре відпочили під час літніх канікул: «Прошу передати моє щире спасибі батьківським комітетам, які разом зі мною брали участь в програмі «Канікули з Пресманом». У 2017 році Роздільнянський район показав феноменальний результат.»
І справді феноменальний, адже тільки по Роздільнянському району фонд «Творю добро» організував відпочинок для більш ніж 1500 школярів і 200 педагогів. А за шість років кількість школярів, що побували на «Канікулах з Пресманом» перевищила 8000 дітей.
Користуючись нагодою Олександр Семенович запросив педагогів на виставу Українського театру Василя Василька «Дамський майстер», що відбудеться в Одесі 29 вересня. Поїздка на цікаву виставу стане подарунком вчителям до їхнього професійного свята – Дня вчителя.
У слові-відповіді голова Роздільнянської РДА Наталія Бараненко подякувала народному депутату за все добрі діла які він здійснює в районі. Наталія Вікторівна вручила Олександру Семеновичу офіційну «Подяку» – «За вагомий внесок у розвиток шкіл та організацію відпочинку школярів і вчителів.».
Тепло подякувала народному депутату і директор Роздільнянської ЗОШ №2, заслужений педагог України Букреєва Лідія Станіславівна. Вона так само вручила Олександру Семеновичу «Подяку» від керівництва школи за багаторічну допомогу і підтримку школи та її учнів.
У цьому році в Роздільнянській школі №2 при допомозі благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» було встановлено зовнішнє і внутрішнє освітлення з втіленням енергозберігаючих технологій. Зовнішнє освітлення шкільного двору та прилеглих територій має дуже велике значення для учбового закладу. А те, що сучасні технології дозволять ще й зберегти кошти на його утримання просто прекрасно. А внутрішнє освітлення тепер не залежить від напруги в мережі, тож світить однаково яскраво та зберігає зір учнів. Лідія Станіславівна назвала нове освітлення «лампочкою Пресмана».
А ще пані Лідія розповіла, що діти спеціально для Олександра Семеновича виготовили і красиву картину. Сьогодні цей зразок дитячої творчості, створений з любов’ю і вдячністю за турботу і допомогу, Лідія Станіславівна вручила народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману. Вручення пам’ятного подарунка супроводжувалося бурхливими оплесками всіх присутніх на конференції.

Читайте також