ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ДОРОГІ ШКОЛЯРІ ЇХ БАТЬКИ!

Від щирого серця вітаю всіх вас з початком нового навчального року!
Нехай навчальний рік 2017-2018 стане роком миру і добра, роком сприятливих змін в країні, в тому числі в першу чергу в сфері освіти!

Хлопчики і дівчатка! Ваші школи зустрінуть вас чистими відремонтованими класами, зручними партами і столами, новими шкільними дошками. Шкільний фонд поповнився сучасним корисним обладнанням, яке в нагоді вашим педагогам в їх роботі, що б зробити навчальний процес цікавішим, доступніше, сучасніше. Взимку комусь із вас стане тепліше, тому що нові енергозберігаючі котли дадуть більше тепла, а нові вікна та двері допоможуть це тепло зберегти. Багато чого ще нового і цікавого чекає вас в ваших школах. І мені втішно, що в цих добрих перетвореннях є частка старань і мого благодійного фонду «Творю добро», є робота команди моїх помічників і соратників. Я щиро сподіваюся, що ви добре відпочили за час літніх канікул. Особливо ті з вас, хто зміг стати учасниками моєї програми «Канікули з Пресманом». Я і моя команда намагалися, щоб літні поїздки вам сподобалися. Хочу запевнити вас, що «Канікули з Пресманом» продовжать свою роботу і під час зимових канікул, і наступного літа. Ми з моїми помічниками обов’язково придумаємо, чим вас порадувати і здивувати. А поки бажаю вам добре вчитися і тільки радувати своїх батьків і педагогів.
Дорогі вчителі! Я бажаю вам міцного здоров’я та успіхів в вашій дуже потрібній і благородній праці. Я щиро сподіваюся, що ви теж добре відпочили і зарядилися енергією в нашій маленькій морській подорожі. Мені дуже приємно доставити радість людям прекрасної доброї професії.

Зі святом дорогі! З новим навчальним роком!
З повагою
народний депутат України Олександр Пресман.

Читайте також