День знань відсвяткували у Великій Михайлівці.

1 вересня біля першої опорної школи Великомихайлівської об’єднаної громади багатолюдно. Педагоги, школярі та їх батьки прийшли сюди, щоб разом відсвяткувати День знань.В новому навчальному році школа зустрічає дітей комфортними умовами для навчання. Чималий внесок в ці добрі новоутворення зробив народний депутат України Олександр Пресман. На кошти його благодійного фонду «Творю добро» в першій опорній школі проведено повну заміну старих електролампочок на нові економні. Яскравість нового освітлення не залежить від змін напруги в мережі,тож тепер не буде тьмяного освітлення, що може погіршити зір учнів та вчителів. При такому освітленні лампочки завжди світять ярко, а платити за світло тепер будуть в багато раз менше. На фасадах школи і в спортзалі встановлені нові прожектори. Проблема відсутності освітлення на прилеглій до школи території, темних коридорів залишилася в минулому.
Крім того, діти району добре відпочили в Одесі, беручи участь, вже шостий рік поспіль , в програмі «Канікули з Пресманом».
У нинішньому році в опорній школі буде працювати і програма Олександра Пресмана «Соціальна перукарня».
«Миру, добра і всього самого найкращого прекрасному селищу Велика Михайлівка. Мені дуже приємно, що я можу, по-батьківськи, по-людськи говорити про нашу з вами спільну роботу. Сподіваюся, що дуже скоро разом з селищним головою Великої Михайлівки ми відкриємо резервуари чистої води. Наші діти повинні пити чисту воду і не хворіти », – зазначив у своєму виступі, на урочистій шкільній лінійці, народний депутат України Олександр Семенович Пресман.
Директор опорної школи подякувала народному обранцю за допомогу. Вона запросила Олександра Пресмана на урочистості з нагоди 150-річчя школи. Свято відбудеться 24 жовтня.

Читайте також