Народний депутат зустрівся з вчителями Захарівського району.

Напередодні нового навчального року народний депутат України Олександр Семенович Пресман зустрівся з учительськими колективами шкіл Захарівське району. У Захарівці проблема – школа селища в аварійному стані. Педагогічний колектив неодноразово звертався з цього питання до колишнього керівництва району, але ніякої допомоги не отримав.
Сьогодні рішенням спеціальної комісії школу довелося закрити, що б не створювати загрози здоров’ю та життю дітей і викладачів. Школярам довелося переїжджати в нове приміщення і переходити на дві зміни навчання.
Саме ця проблема і стала головною темою обговорення на вчительській конференції. Олександр Пресман повідомив присутніх, що має намір підняти питання необхідності фінансування робіт з капітального ремонту шкільної будівлі в селищі Захарівка на засіданні бюджетної комісії парламенту вже у вересні.
Пріоритетним питання про збереження навчального закладу вважає і новий голова РДА Ігор Стебловський і готовий активно домагатися фінансування. «Моя золота мрія, щоб в наступному році школярі та педагоги Захарівки повернулися в стіни рідної школи», – про це голава райдержадміністрації заявив на зустрічі з вчителями та батьками школярів,- «Я впевнений, що ми з Вами успішно переживемо цей складний період життя школи. Через місяць ми знову зустрінемося і обговоримо свої подальші дії », – сказав пан Ігор. Народний депутат України Олександр Пресман впевнений, що саме завдяки зусиллям нинішнього голави Захарівської райдержадміністрації Ігоря Стебловського школа гарантовано буде врятована.
«Мені навіть страшно собі уявити, що було б з вашою школою, якби в Захарівці не відбулася зміна влади. Загинула б школа. Адже проблема аварійності напевно виникла не вчора », – підкреслив Олександр Семенович
Народний депутат також підтримав ініціативу батьків школярів звернутись в управління поліції з проханням відкрити пост поліції в Захарівській школі та встановити на дорозі біля школи три «лежачих поліцейських». «В Європі за їзду на великій швидкості, біля шкіл, відразу позбавляють водійських прав. Пора і в Україні за такі порушення жорстко карати », – заявив народний депутат України.
Свій виступ Олександр Семенович закінчив на оптимістичній ноті. Він запросив вчителів Захарівського району взяти участь в морській прогулянці на катамарані «Хаджибей« в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих» Вподобані жителями 139-го виборчого округу морські подорожі будуть продовжені і в вересні на весь термін ясної погоди
. А ще народний депутат розповів, який подарунок готує фонд «Творю добро» для вчителів округу в честь їх професійного свята. Напередодні Дня вчителя педагогів чекає цікавий спектакль в Українському народному театрі імені Василя Василька «Дамський угодник». Присутні зустріли запрошення Олександра Пресмана оплесками.

Читайте також