Школярів Роздільнянського району привітали з Днем знань.

Урочисто пройшла в селі Кучурган Роздільнянського району шкільна лінійка присвячена Дню знань. Перед входом до навчального закладу зібралися школярі, їхні рідні та близькі. На урочисте свято запросили і ветеранів-викладачів. Прибув і почесний гість, якого дуже чекали в Кучурганській школі – народний депутат України Олександр Семенович Пресман. На обличчях дорослих і дітей посмішки, настрій чудовий .

Привід для радості вельми значний. Новий навчальний рік Кучурганська школа зустрічає з новою системою каналізації. Це стало можливим завдяки допомозі благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», якій відразу по закінченню занять минулого навчального року фінансував придбання необхідних матеріалів і всі роботи.
Сьогодні Олександр Семенович вручив сертифікат фонду «Творю добро» на останній транш, який не тільки повністю покриє всю вартість колектора але й дасть змогу заміни ще трьох вікон на енергозберігаючі.
Школярі, їхні батьки, педагоги дякували народному депутату України Олександру Пресману, депутату Одеської обласної ради Ігорю Іоганову за постійну турботу про школу, маленьких і дорослих жителів прикордонного села.
В знак щирої вдячності Олександру Пресману вручили безліч квітів і висловили надію на подальшу співпрацю.
Народний обранець подякував батьківському комітету Кучурганської ЗОШ за допомогу в проведенні програми «Канікули з Пресманом» та інших його важливих програм.
«Дуже багато залежить сьогодні від вас. Мені Бог подарував чотирьох дітей і двох онуків. Мої онуки поки в школу не ходять, але я сподіваюся, що теж відведу їх до першого класу.
Бажаю кожному з Вас здоров’я. А ще хочу побажати Вам миру, тому що в світі народжуються тільки прекрасні діти.
Хочу сказати вам також дякую за вашу любов до цієї чудової школі. Адже школа для її вихованців має бути як рідний дім », – підкреслив Олександр Пресман.
Оваціями зустріли присутні на святі повідомлення депутата Одеської облради Ігоря Іоганова про те, що за сприяння Олександра Пресмана, на ремонт дороги, через село Кучурган, заплановано значне фінансування. Він зазначив, що команда Олександра Пресмана робить все можливе для того, щоб жителі Роздільнянського району їздили по комфортним дорогам.
В цей же день член команди Олександра Пресмана депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов відвідав смт Лиманське, де, за дорученням народного депутата, на урочистій лінійці, присвяченій Дню знань передав керівництву Лиманської ЗОШ №2 сертифікат фонду Олександра Пресмана «Творю добро» на придбання нового холодильника
З Днем знань та початком учбового року школярів Роздільнянської ЗОШ №2 привітала керівник громадської приймальні народного депутата України Олександра Пресмана в Роздільнянському районі Галина Нагорняк. Вона передала найкращі побажання учням та їх батькам, а також педагогічному колективу.
«В цьому році Роздільнянський район став першим в кількості дітей, що відпочили в рамках чудової програми «Канікули з Пресманом». Від нашого району на розвагах в Одесі побувало більш як 1500 школярів. Олександр Семенович вітає всіх вас та дякує вчителям і батькам, що допомагали роботі програми»,- підкреслила пані Галина.
В цьому році в рамках програми «Школам округа» Роздільнянська ЗОШ №2 отримала від фонду Олександра Пресмана «Творю добро» ще один вагомий подарунок – сучасне освітлення, як внутрішнє, так і шкільного двору та прилеглих територій. Нове освітлення не тільки дасть величезну економію шкільного бюджету, але й позитивно вплине на збереження зору школярів та педагогів, бо не залежить від перепадів напруги в мережі. Нові яскраві лампочки вже отримали від людей назву «лампочки Пресмана».
І керівництво школи, і батьки дітей попросили пані Галину передати велику подяку народному депутату за його турботу за дітей та всі добрі справи, що робить для людей Олександр Семенович та його команда.

Читайте також