Морська прогулянка для педагогів Лиманського району.

Продовжує свою роботу програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих». У морській подорожі на катамарані «Хаджибей», напередодні початку нового навчального року, вже побували педагоги Роздільнянського району.
Другого вересня запрошення вирушити в захоплюючу морську прогулянку уздовж узбережжя Одеси отримали педагоги Лиманського району. Цей день співпав з Днем міста Одеси, що зробило подарунок вчителям від народного депутата України Олександра Пресмана особливо приємним та незабутнім.
2 вересня прибулих на морвокзал вчителів шкіл Доброслава і Лиманського району, всього 200 осіб, зустрічав помічник народного депутата в Лиманському районі Сергій Щербіч. Він передав учителям поздоровлення і найкращі побажання від народного депутата. «Олександр Семенович цінує і поважає кожного з вас. Сьогодні він просив передати вам побажання міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у всіх справах і мирного неба над Лиманським районом. І обов’язково приємного відпочинку у морській подорожі в колі друзів і колег », – підкреслив Сергій Сергійович.
Педагоги Лиманського району в повній мірі виконали побажання народного депутата. Вони отримали масу позитивних вражень.
«Олександр Семенович, спасибі Вам величезне. Настільки сподобалася прогулянка на катамарані … Наші вчителі так добряче відпочили … Потанцювали, поплавали. Навіть в футбол грали. Купальники в наступний раз треба запланувати. Інше все «супер», – сказала одна з учасниць морської прогулянки.
Морські прогулянки на катамарані будуть продовжені до кінця вересня.

Читайте також