Школі села Олександрівка виповнилося 20 років.

14 жовтня Україна відзначає День українського козацтва. А школі села Олександрівка в цьому році виповнилося 20 років. Саме до Дня козацтва народний депутат України Олександр Семенович Пресман пообіцяв допомогти школі із заміною ще 14 вікон на нові енергозберігаючі склопакети. А сьогодні, до Дня знань та з нагоди відзначення славного ювілею школи, благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» вже забезпечив заміну 20 вікон. У минулому році в рамках програми фонду «Школам округу» в школі села Олександрівка були замінені ще п’ять вікон. В заміні вікон прийняли участь також батьки школярів.
«Спільно з батьками учнів нам вдалося замінити, в цілому, 50 вікон. Це все завдяки нашим спільним зусиллям. Саме тому, хочу сказати слова подяки прекрасним батькам, бабусям і прабабусям школярів, всьому батьківському комітету школи. Всі разом ми домоглися відмінних результатів. Дуже важливо що ми працюємо за підтримки місцевої влади в особі голови Лиманської РДА та всього депутатського корпусу. Спасибі всім!
Зі святом! З двадцятиріччям! З хорошим, красивим, юним ювілеєм прекрасної школи в селі Олександрівка », – сказав Олександр Пресман у своїй вітальній промові ..
Сьогодні директору школи Тетяні Піндак була вручена грамота Одеської обласної ради. Почесну місію виконав депутат Одеської обласної ради Ігор Іоганов.
Голова Лиманської РДА Приймак Василь Михайлович передав в дар школі новий комп’ютер.
Начальник Одеського міського управління освіти подарувала директору школи величезний торт для спільного чаювання всім колективом школи.
Після привітань від численних гостей відбувся концерт за участю місцевих творчих колективів. Так пройшло це прекрасне свято.
У селі Олександрівка добре знають і цінують народного депутата України Олександра Пресмана і його благодійний фонд «Творю добро». Постійна допомога школі це не тільки заміна вікон, а й всебічна підтримка протягом декількох років. Фонд «Творю добро» неодноразово купував фарбу для поточного ремонту шкільних приміщень. В школу привозили спортивний та ігровий інвентар. Школярі Олександрівки щорічно стають учасниками улюбленої програми «Канікули з Пресманом», а дорослі вподобали морські прогулянки, їздять в театр та на екскурсії разом з програмою «Канікулами з Пресманом для дорослих».
Олександр Семенович частий гість не лише в школі, а й у дитячому садку, якому в минулому році він допоміг у придбанні 650 квадратних метрів паро бар`ера для ізоляції утеплювача даху.
В Олександрівській амбулаторії сімейного типу тепло згадують співпрацю з народним депутатом і його фондом, що дозволило замінити підлогу в АСМ на нову, з якісної керамічної плитки.
Для комунальної служби села Фонд в 2014 році придбав два тримери, які скошують бур’ян, в тому числі і отруйну амброзію на території школи, дитячого садка, лікувального закладу, вулиць села.
Багаторічна дружба пов’язує Олександра Семеновича із місцевим священиком протоієреєм Віталієм. Тому що вже кілька років, в рамках програми «Нехай золотом сяють куполи» фонд «Творю добро» бере активну участь в будівництві нового храму Святителя Миколи Чудотворця,що є чудовим зразком дерев’яного зодчества.
Жителі села дуже вдячні своєму народному депутату за його роботу, за постійну турботу і допомогу у вирішенні проблем села. Вони вважають, що справжній народний депутат і повинен бути саме таким – трудиться для народу і жити його проблемами.

Читайте також