І знову морська прогулянка.

Вересень порадував теплою сонячною погодою. А для жителів 139-го виборчого округу продовжує свою роботу програма благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Канікули з Пресманом для дорослих».
9 вересня учасниками цієї програми стали педагоги з Великомихайлівського району. 200 вчителів вирушили в незабутню морську подорож уздовж узбережжя Одеси. Такий подарунок їм приготував народний депутат України Олександр Семенович Пресман на честь початку нового навчального року.
«Олександр Семенович Пресман став першим народним депутатом, який дійсно думає про нас, своїх виборців», – ділилися своєю думкою вчителі.
У цей день Олександр Пресман вранці тільки повернувся до Одеси з Києва, де виконував свої прямі обов’язки народного депутата. Він прибув на морвокзал прямо з аеропорту, щоб зустрітися з людьми, побажати їм приємного відпочинку, поспілкуватися.

Олександр Пресман організовує такі подарунки для жителів 139 виборчого округу щосуботи. Всього було заплановано 18 таких поїздок для мешканців п’яти районів і міста Южне. Тож учасниками програми «Канікули з Пресманом для дорослих» в цьому році стане 3600 осіб. А ще кожен учасник прогулянки отримує солодкий подарунок від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – смачний медовий пряник з підковою «на щастя». Для учасників поїздки також приготовлені легкі напої – марочне вино і шампанське.
Олександр Семенович із задоволенням вітає освітян з початком нового навчального року, бажає гарно відпочити і розважитися, запастися зарядом бадьорості, збагатитися новими враженнями. З ним вітаються, тиснуть руку, просять сфотографуватися «на пам’ять». Люди усміхнені, в доброму настрої.
Кожна така поїздка не просто відпочинок і розвага. Вчителі спілкуються, обмінюються думками з різних питань, пов’язаних з життям своїх шкіл, свого району. Ну і добре проводять час, радіючи з красот узбережжя, ласкавого моря і останніх теплих днів цього року.
«Хочу від імені всього трудового колективу Новоборісовской сільської школи подякувати нашому народному депутату за такий прекрасний подарунок. Я працюю вже четвертий рік. І саме Олександр Семенович став першою ластівкою, яка допомагає нашій школі. Це перший депутат, який думає про своїх виборців, піклується про них. Хочу йому щиро вклонитися і подякувати. Таких добрих і чуйних людей в цьому світі дуже, дуже мало », – сказала одна з учасниць морської прогулянки.
Морські подорожі в вересні чекають ще на вчителів Захарівського району. А завершить сезон Біляївський район.

Читайте також