Європу треба збудувати у себе!

Саме ці слова сказав якось народний депутат України Олександр Семенович Пресман в одному зі своїх інтерв’ю. А у нього, як відомо, слова не розходяться з ділом.
Сьогодні в 139-ому окрузі з’явилося нове освітлення. В рамках програми благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» – «Школам округу» в навчальних закладах повним ходом встановлюється світлодіодне освітлення, яке не тільки дозволяє в десятки разів зменшити споживання електроенергії, але і світить з однаковою яскравістю навіть при зменшенні напруги в мережі. Нові економні лампочки вже отримали в народі назву «лампочок Пресмана», або «лампочок Семеновича».
Сьогодні нове освітлення прийшло в школу села Августівка Біляївського району. Нові лампочки засяяли не тільки в класах і шкільних коридорах, але і на шкільному подвір’ї та на прилеглих до школи територіях.

«Першу інформацію про виконані в школі роботи ми отримали від нашого електрика, коли включили нове освітлення. Вся школа у нас засяяла яскравим світлом. Він передав директору по вайберу фотографії з повідомленням, – «Дивіться, яка у нас тут Європа ввечері», – розповіла заступник директора з виховної роботи школи села Августівка Наталія Макаренко.
«Для нас реалізація даної програми вкрай важлива. На території біля входу в школу ми проводимо наші випускні вечори. Тепер проводити такі заходи буде ще більш комфортно. Та й злодійства менше буде. У минулому році посадили біля школи розарій. В одну з ночей троянди зникли. Територія школи велика. Необхідний постійний контроль. А нове освітлення якісне і економне. Ми вдячні Олександру Семеновичу за такий подарунок », – підкреслила пані Наталя.
Ось так Європа прийшла в Августівку. А що б не спокушати любителів легкої наживи, фонд «Творю добро» подарував школі ще й чотири камери відеоспостереження.

Читайте також