Захарівському храму виповнилося п’ять років.

12 вересня в селищі Захарівка велике свято. На урочистості ,присвячені п’ятиріччю з дня освячення храму Успіння Пресвятої Богородиці, зібралися безліч віруючих.
Сьогодні ніхто вже не може уявити селище міського типу Захарівку без златокупольного красеня храма, який став головною окрасою села. А ще сім років тому храм був на стадії фундаменту.
Допоки в Захарівці не почав свою діяльність депутат Одеської обласної ради Олександр Семенович Пресман. Саме він і став головним меценатом та ктитором будівництва. Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» практично взяв на себе всі витрати і контроль за будівельними роботами. Це був перший храм, який будував Олександр Пресман.
12 вересня 2012 року відбулося освячення нового храму. Жителі Захарівки запам’ятали цей день назавжди. Такого скупчення народу Захарівка ще не знала. На урочистості приїхали гості не тільки з сусідніх сіл, а й з сусідніх районів, і з Одеси. Здійснити чин освячення нового храму прибув Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафагел. Для багатьох жителів села можливість відвідати службу, отримати благословення самого Владики випала вперше.
Яким би просторим не був новий Храм, але він не зміг тоді вмістити всіх віруючих. Люди стояли на широкому церковному подвір’ї, але і вони були учасники цього великого Таїнства — адже кожне слово молитов і співів були чутні і тут.
Символічно, що дата освячення Храму Успіння Пресвятої Богородиці в Захарівці збіглася з Днем Святого мученика Олександра Невського, що є святим покровителем головного мецената будівництва нового Храму Олександра Семеновича Пресмана. Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел тоді тепло привітав Олександра Семеновича з іменинами і вручив йому високу церковну нагороду — орден Миколи Чудотворця.

Нині новий храм відзначає своє п’ятиріччя. На урочистості з нагоди свята прибув Архієпископ Балтський і Ананьївський Владика Алексій (Гроха). Серед почесних гостей: народний депутат України Олександр Пресман, депутат Одеської облради Микита Кузькевіч, глава Захарівської районної державної адміністрації Ігор Стебловський. Почесних гостей зустріли традиційними короваями.
Владика Алексій разом зі священиками парафій Захарівського району відслужили святкову літургію. Так само, як і п’ять років тому, в Захарівці зібралися віруючі з усього району і гості з сусідніх районів. І так само, як п’ять років тому, в цей осінній день, на ясному, без жодної хмарини небі, яскраве сонце щедро ллє на землю свої промені, сліпучим блиском відбиваючись в позолоті куполів. І здається, що небесне сяйво благодаттю сходить на землю і людей, що зібралися тут.
Дуже багато зроблено за ці роки. Побудований новий красень храм, присвячений Святителю Інокентію Архієпископу Одеському і Херсонському в місті Роздільна, зведено безліч каплиць і поклонних хрестів на території округу. Фонд Олександра Пресмана «Творю добро» допомагає і в будівництві храму Святителя Миколи Чудотворця — чудовому зразку дерев’яного зодчества в селі Олександрівка, і в будівництві храму святих первоверховних апостолів Петра і Павла в смт Лиманське, і в реконструкції історичної пам’ятки храму Святителя Миколая Чудотворця в Роздільній, і в реконструкції і ремонтах багатьох храмів округу, і в будівництві недільних шкіл.
Проект благодійного фонду Олександра Пресмана «З Богом у серці і добром в душі» протягом цих п’яти років здійснює на території округу дві програми: «Нехай золотом сяють куполи», метою якої і є будівництво нових храмів та «За Божим благословенням», яка здійснює допомогу храмам у вигляді придбання церковного начиння і обов’язкової доставки Благодатного вогню з Иєрусалима на Великдень.
Сьогодні великі заслуги Олександра Пресмана в справі зміцнення православ’я в 139-ому виборчому окрузі високо оцінені. Він нагороджений також орденом Антонія і Феодосія Печерських Чудотворців першого ступеня і орденом Різдва Христового першого ступеня.
Про Олександра Семеновича в оцінці його діяльності, як будівельника храмів, прекрасно сказав Архиєпископ Балтський та Ананьївський Владика Алексій, вручаючи меценату і благодійнику високу церковну нагороду:
«Храм — це особливе місце присутності Бога. Це та дивовижна частина землі, яка визначається для того, щоб людина відчула присутність Божу на землі.
Кожен раз, коли в цьому храмі буде вимовлятися молитва, завжди, за мого Благословення, отець-настоятель, між імен Предстоятелів нашої православної церкви, буде вимовляти і ваше святе ім’я, як будівельника цього храму. Цієї честі удостоюються далеко не всі, але ви заслужили це право. »