Село Михайлівка відсвяткувало своє 155 – річчя.

Маленьке село Михайлівка Секретарівської сільської ради Біляївського району відсвяткувало своє 155 – річчя. У селі всього близько 200 мешканців, але на свято з’їхалися гості з сусідніх сіл. На урочистості запросили і почесного гостя – народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, відомого в селах Секретарівської сільської ради своїми добрими справами.
На жаль, Олександр Семенович не зміг особисто бути присутнім на святі в силу зайнятості, але від імені народного депутата мешканців села зі славним ювілеєм привітав його помічник Антон Муравенко. Він сказав: «Щирі привітання і низький уклін від Олександра Семеновича. Нехай село Михайлівка процвітає. Нехай в кожному вашому будинку буде щастя, достаток і мир ».
Мешканців села так само привітали представники місцевої влади. Згадали і про тих жителів Михайлівки, хто залишився на полях битв Великої Вітчизняної війни і навічно вписаний в історію села. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання.
Порадували присутніх і виступи місцевих талантів, які підготували цікаву концертну програму. Вдячні глядачі нагородили самодіяльних артистів бурхливими оплесками.
Після урочистої частини розпочалися народні гуляння. У центрі села накрили столи. На вогнищах кипіли величезні котли з традиційною рибною юшкою, диміли мангали. Місцеві господині частували своїми фірмовими стравами. Спекли і величезний торт, прикрашений цифрами 155, дуже смачний і гарний. Пригощали всіх бажаючих.
Люди святкували і веселилися до глибокої ночі. А кульмінацією свята стали яскраві феєрверки – подарунок до ювілею села Михайлівка від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».

Читайте також