В Роздільнянському районі збудують православну каплицю.

У селі Новоселівка Роздільнянського району (Бецилівська сільська рада) освячено місце і закладено перший камінь на місці будівництва каплиці на честь Покрова Пресвятої Богородиці. Благословення на початок будівництва каплиці отримано від Архієпископа Балтського і Ананьївського Владики Алексія (Грохи).
Представники громади села Новоселівка звернулися з проханням про допомогу до народного депутата України Олександра Пресманом. Зустріч відбулася під час робочої поїздки Олександра Пресмана по 139-му виборчому округу.
Народний депутат погодився допомогти. «Я не просто готовий підтримати будівництва каплиці. Буду робити це найактивнішим чином », – підкреслив Олександр Семенович.
Олександр Пресман відомий як меценат будівництва храмів. На кошти його благодійного фонду «Творю добро» вже побудовані православні храми в селищі Захарівка та в місті Роздільна. Зведено багато каплиць та уклінних хрестів. Постійно надається допомога всім, без винятку, православним храмам на території 139-го виборчого округу.

Читайте також