Нові Біляри відзначили день селища.

16 вересня в селищі міського типу Нові Біляри свято. Жителі відзначають день народження рідного селища. На урочистості з’їхалися гості з сіл Булдинка і Григорівка, що входять до Новобілярської селищної ради.
На урочистості прибув і помічник народного депутата України Олександра Пресмана в Лиманському районі Сергій Щербіч. Він передав вітання жителям селища від Олександра Семеновича. А ще в подарунок новобілярським дітлахам від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» привезли два величезних батута. На них з ранку до пізнього вечора розважались діти різного віку.
У Нових Білярах не перший рік успішно працюють багато соціальних проектів та програм благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». Особливу увагу приділяє народний депутат дітям. Щорічно школярі з селища Нові Біляри стають учасниками улюбленої програми «Канікули з Пресманом». І так вже шостий рік поспіль. Працює в селищі і програма фонду «Школам округу». У загальноосвітню школу Нових Біляр раніше була придбана класна дошка і проектор, спортивний та ігровий інвентар.
Сьогодні директор селищного БК від імені жителів подякував Олександру Пресману за допомогу в організації свята.

Читайте також