В день міста в Южному провели соціальний ярмарок.

24 вересня місто Южне відзначає свій день народження. І традиційно, цей день починається з проведення соціального ярмарку, який, як завжди, організував народний депутат України Олександр Семенович Пресман.
Для жителів Южного такі ярмарки стали вже звичними. Особливо раді пенсіонери. Адже купити всі необхідні овочі за цінами значніше нижче ринкових та ще прекрасної якості хочуть все. Тому з восьмої ранку на площі, куди приїхали автомобілі з сільгосппродукцією багатолюдно. Купують багато, роблячи запаси на зиму. Приходять цілими сім’ями, з візками і великими сумками, приїжджають своїм автотранспортом.
Асортимент радує різноманітністю. Крім звичних картоплі, цибулі, буряка, капусти можна придбати ще яблука, груші, моркву.
Організатор ярмарку Олександр Семенович Пресман на площі разом зі своїми помічниками. Він уважно стежить за тим, щоб покупцям всього вистачило, спілкується з людьми. До нього підходять жителі міста і дякують за такий ярмарок, за такі прекрасні ціни.
«Основне завдання цього ярмарку – допомогти людям придбати овочі « борщового набору» і фрукти за реальними доступними цінами. Це потрібна справа. Яскраве тому підтвердження, що вже з раннього ранку тут великі черги за всією, без винятку, продукцією. », – розповів журналістам Олександр Семенович.
Щорічно благодійний фонд Олександра Пресмана проводить в Южному кілька таких соціальних ярмарків. Найсвіжіша продукція надходить прямо від виробника до споживача. В цьому році в листопаді планується проведення ще одного такого ярмарку.

 

Читайте також