День народження міста Южне – безліч подарунків і сюрпризів.

23 вересня широко відзначило своє 39-річчя Южне. Це молоде місто вже славне своїми традиціями, а його жителі, так чи інакше, пов’язані з морем.
Може тому, одним з подарунків народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який приїхав в цей день до Южного привітати його мешканців, став чудовий трьохсот кілограмовий торт, який був присвячений морській тематиці.
Виконавицею і головним дизайнером торта стала власниця знаменитої кондитерської Оксана Бублікова, чиї рекордні вироби добре знайомі всім жителям 139-го округу. Ось і сьогодні кондитерська «Бублікоff» створила чудовий витвір мистецтва і торжество смаку. Величезний багатоярусний торт вінчав якір, як символ міста. А сам торт був зроблений у вигляді морських хвиль, які піднімають якір на своїх гребенях. Це символізувало побажання замовника смачного кондитерського чуда підніматися Южному на гребені хвилі, досягаючи все нових висот.
Цього року день народження міста отримав назву «Місто кольорових мрій». Коржі, з який складався торт, теж були різнокольоровими, символізуючи яскраві таланти жителів міста і різноманітність їх мрій та прагнень.
Так як на свято в Южне зібралися не тільки жителі міста, але й гості, то на площі були присутні понад 15 тисяч людей. Тому до прекрасного торту Олександр Семенович замовив кондитерам ще 2000 смачних тістечок, щоб кожен гість свята, а особливо діти, зміг поласувати цією смакотою.
Оксана Бублікова, яка здійснює на замовлення Олександра Семеновича вже не перший кондитерський проект, більшість яких внесено в Книгу рекордів України, розповіла, що зовсім недавно в своєму інтерв’ю на телестудії «МИГ» процитувала слова Маргарет Тетчер: «Багатство держави полягає не тільки в природних ресурсах. Головне багатство держави це людина». Здійснюючи проекти Олександра Пресмана, талановита кондитер твердо впевнена, що всі вони задумані саме для людей. Ось і сьогодні, перед роздачею солодких ласощів, Олександр Семенович звернувся до жителів Южного з теплими словами привітань та побажав їх прекрасному місту подальшого процвітання.
Незважаючи на дощову погоду, людей на головній площі міста зібралося дуже багато. Адже головним подарунком народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана жителям Южного став концерт популярного українського співака, композитора і автора пісень Олега Вінника. Концерт мега-зірки такого масштабу завжди подія. Люди приїхали в Южний з усіх околиць і, навіть,з інших районів.
За словами міського голови Володимира Новацького такої кількості глядачів головна площа міста ще не бачила: «Спасибі Олександру Семеновичу Пресману за такий подарунок. Упевнений, що він зробить ще багато хорошого для жителів нашого міста ».
Народний депутат України Олександр Пресман у своєму привітанні з святкової сцени назвав місто Южне кращим не тільки в Україні, але й в Європі: «Южний довів, що у природи немає поганої погоди. Зі святом! З Днем народження! Це найкраще місто в Україні! Це найкраще місто в Європі!
Хочу сказати спасибі меру міста Володимиру Новацькому за те, що сьогодні Южний процвітає. Жителі цього міста гідні найліпшого виконавця української естради ».
Концерт знаменитого співака пройшов з великим успіхом. Глядачі були в захваті і кожну пісню зустрічали дуже емоційно.
Але і це були ще не всі подарунки від народного депутата України до свята міста. Коли закінчився концерт в небі над Южним розквітли химерні різнокольорові вогняні квіти, розсипаючись міріадами блискучих вогнів. Чудовий святковий феєрверк став гідною кульмінацією прекрасного свята.
– Це щось неймовірне, просто супер!
– Мені все сподобалося. Салют прекрасний. Я ніколи такого не бачила.
– Все, що робить для нас Олександр Семенович Пресман завжди було на вищому рівні. Сьогоднішні його подарунки це підтвердили. Так прокоментували чудовий феєрверк захоплені жителі міста.
Але більше всіх радів сам народний депутат, який до самого закінчення свята знаходився на площі разом з жителями міста, розділяючи їх святковий настрій і святкуючи разом з усіма.

Читайте також