У селищі Шевченко-3 відкрили новий комплекс зупинки громадського транспорту.

Благодійний фонд Олександра Пресмана «Творю добро» виділилв кошти на будівництво вже четвертого комплексу зупинки громадського транспорту в Суворовському районі міста Одеси (селище Шевченко-3).
З нагоди відкриття комплексу в селище з робочим візитом прибув народний депутат України Олександр Семенович Пресман. Він поспілкувався з місцевими жителями. Розмова йшла про потреби і проблеми жителів селища. Олександр Семенович пообіцяв в найближчий час допомогти з будівництвом ще одного, п’ятого комплексу. А ще жителі попросили сприяння у відновленні в селищі ветеринарної клініки і допомоги в отриманні фінансування на будівництво місцевого будинку культури.
Будівництво комплексу зупинки громадського транспорту дуже важливе для місцевих жителів. Тільки той, хто чекає транспорт під відкритим небом, та ще з дітьми, зрозуміє всю гостроту цієї проблеми.
«Ми зверталися з проханням відкрити цю зупинку і до Руслана Боделана, і до Едуарда Гурвіца, і до Олексія Костусєва. Під час передвиборної програми кожен з них обіцялв, але нічого не зробив. Пообіцяв і дуже оперативно зробив тільки Олександр Пресман. Він людина слова і ми йому щиро вдячні », – розповіли місцеві жителі.
Глава СОН Шевченко-3 Тетяна Нетід підкреслила: «Це благо для наших жителів, які в дощ і сніг чекали автобуси під відкритим небом. Сьогодні ця проблема залишилася в минулому.
За допомогою Олександра Пресмана зроблено багато. Спасибі йому за це.
Це єдиний депутат, який відкритий для кожного виборця ».
Народному депутату подякували за допомогу і представники ветеранської організації.

Читайте також