Вчителів Роздільнянського району привітали з професійним святом.

28 вересня, напередодні професійних свят, для педагогів шкіл і вихователів дитячих садків пройшли урочисті збори. День вчителя в цьому році Україна святкує 3 жовтня, а день працівників дошкільного виховання 27 вересня.     В актовій залі Роздільнянської школи-гімназії №1 зібралися представники педагогічної професії з усього району. На урочистості запросили народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, який щороку вітає освітян з їхнім професійним святом.
Цього року вчителі Роздільнянського району вже отримали чудовий подарунок від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро». 200 представників цієї благородної професії в середині вересня, в рамках програми Фонду «Канікули з Пресманом для дорослих», здійснили розважальну морську прогулянку на катамарані «Хаджибей» уздовж узбережжя Одеси.
Сьогодні на сцені радує око яскрава барвиста піраміда. Це фонд Олександра Пресмана «Творю добро» придбав для колективів шкіл і дитячих садків оригінальні «заварники» для чаю. У минулому році Олександр Семенович подарував колективам вчителів електричні чайники. В цьому році комплект доповнився «заварником». «Чаювання – це завжди тепло, мир і затишок, добрі розмови і дружнє спілкування»,- вважає народний депутат.
Олександр Семенович Пресман тепло привітав присутніх з професійним святом, побажав їм успіхів у їхній благородній праці на освітянській ниві, мирного неба над головою, благополуччя і добра рідним і близьким. Помічники народного депутата вручили подарунки трудовим педагогічним колективам.
29 вересня 300 педагогів з Роздільної і Роздільнянського району запрошені фондом Олександра Пресмана «Творю добро» в Одеський український академічний театр імені Василя Василька на спектакль «Дамський майстер». Це ще одне привітання вчителям від народного депутата та його благодійного фонду.

Читайте також