В Южному привітали вчителів.

27 вересня, напередодні професійного свята освітян України, в місто Южне з робочим візитом прибув народний депутат України Олександр Семенович Пресман. У палаці культури на урочистих зборах, присвячених Дню учителя, зібралися педагоги шкіл міста, вихователі дошкільних установ і ветерани педагогічної праці.
Олександр Семенович тепло привітав представників педагогічної професії. Він сказав: «Южне займає в моєму житті досить багато місця. У цьому місті освіта на найвищому рівні в області, а можливо і в Україні.
Мені хотілося б побажати вчителям побільше хороших учнів, мирного неба над головою та щоб в домівках було тепло і затишно. »
Він благодійного фонду «Творю добро» народний депутат вручив директорам шкіл та керівникам дитячих дошкільних установ подарунки. Це оригінальні «заварники» для чаю.
«8 березня минулого року я передав в кожен жіночий колектив 139-го виборчого округу електричні чайники. Сьогодні хочу подарувати вам зручні «заварники». У них ви зможете заварити смачний чай на спільних чаюваннях »,- підкреслив Олександр Семенович.
Педагогів міста Южне чекав ще один подарунок, на цей раз музичний, від народного депутата України Олександра Пресмана. Для них був підготовлений концерт за участю народного артиста України співака і композитора Миколи Свидюка та переможниці конкурсу «Україна має талант».

Читайте також