В Захарівському районі відсвяткували День села Перехрестово.

Кілометри нового водопроводу і по-новому заасфальтована вулиця з’явилися в селі Перехрество Захарівського району. Це  подарунки  з нагоди Дня села Перехрестово  від народного депутата України Олександра Пресмана і депутата Одеської облради Микити Кузькевича.
Стан труб старого водопроводу, якому майже 50 років, радості жителям села не вселяв. Тому вони, разом з головою сільради Василем Грекуляком, звернулися до глави благодійного фонду Олександра Пресмана “Творю добро”, депутата  Одеської обласної ради Микити Кузькевича за допомогою. І результат не змусив себе чекати. До храмового свята  Воздвиження Животворящого Хреста Господнього та дня села, яке в Перехрестово святкують 27 вересня, практично завершилися роботи з прокладання майже семи кілометрів водопроводу! Радості селян немає меж, адже тепер вони будуть користуватися чистою водою і не страждати від частих проривів труб.
Також Микита Дмитрович Кузькевич, за активного сприяння народного депутата України Олександра Семеновича  Пресмана, домоглися, щоб з обласного бюджету були виділені гроші на капітальний ремонт вулиці Нежніченка в селі Перехрестове. Ця вулиця терміново потребувала ремонту, вона одна з найжвавіших в селі, по ній шкільний автобус возить дітей, їздить швидка допомога. Завдяки Олександру Пресману і його помічнику Микиті Кузькевичу у Перехрестові  змогли вирішити дві важливі для життєдіяльності села проблеми.
Жителі Перехрестово ухвалили також рішення звернутися до народного депутата України Олександра Пресмана  і голови  Захарівської  райдержадміністрації Ігоря Стебловського  з проханням допомогти в питанні формування об’єднаної громади.
Урочистості з нагоди Дня села Перехрестово відбулися біля будівлі місцевого Палацу культури.

Читайте також