Дитячому притулку «Теплий дім» виповнилось 20 років.

На честь ювілею працівників та вихованців притулку привітали помічники народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Вони привезли подарунок для колективу закладу та солодощі для дітей. На честь ювілею була підготовлена цікава концертна програма спільними зусиллями колективу Роздільнянського районного будинку культури та вихованців притулку.
Олександр Семенович Пресман та його благодійний фонд «Творю добро», в рамках програми «Чужих дітей не буває», вже понад шість років опікується справами закладу для дітей позбавлених батьківського піклування. Жодне свято не проходить без вітання та подарунків від народного депутата вихованцям сиротинця. Щорічно вони приймають участь в програмі «Канікули з Пресманом», одержують смачні подарунки під новорічну ялинку, у день Святого Миколая та до Дня захисту дітей. А ще фонд «Творю добро» передає до закладу засоби побутової хімії, засоби гігієни, постільну та спідню білизну, одежу та велику кількість фруктів, щоб діти змогли поласувати вітамінами.
Колектив притулку дуже вдячний за турботу народному депутату України Олександру Пресману. Сьогодні на урочистостях вони попрохали передати йому теплі слова подяки та побажання здоров’я .

Читайте також