Керівник благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» привітав вчителів Красносільської громади.

Педагоги з установ освіти Красносільскої об’єднаної громади Лиманського району відсвяткували День вчителя в великому залі шикарного ресторану «Прибій». Це стало можливим завдяки підтримці народного депутата України Олександра Пресмана.
Присутніх на урочистості чекало багато сюрпризів і подарунків.
Глава Красносільскої об’єднаної громади подякував народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману за підтримку працівників освіти. «Я думаю, що сьогоднішній день запам’ятається всім нам. Ми будемо з вдячністю згадувати про те, що народний депутат нас не забуває ».
Керівник благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич передав педагогам привітання від народного депутата України. «Він усім серцем з вами і просив передати вітання.
Хочу подякувати за щедрість в ваших серцях, терпіння, розуміння, відданість справі.
Україна довірила Вам найцінніше, – своїх дітей. Сьогодні це маленькі дітки, а завтра це майбутнє нашої з вами країни. Майбутнє нашої країни залежить від вашого вкладу в цих дітей».
Микита Кузькевич подякував керівництву Красносільскої об’єднаної громади за співпрацю. «Олександр Пресман домігся в парламенті виділення з держбюджету грошей на реконструкцію Красносільской школи. І це завдяки тому, що ваша об’єднана громада стала прикладом для нашої області і всієї України».

Читайте також