Слав`яносербка відзначила своє 155-річчя.

Святкова програма з нагоди Дня села в Слов’яносербка Великомихайлівського району стартувала з урочистих зборів, які відбулися в місцевому палаці культури. Великий зал будівлі ледь зміг вмістити всіх жителів села, які прийшли на свято. Багато людей змушені були стояти в проходах між рядами, щоб послухати концерт і численні привітання від гостей, які приїхали на свято з Одеси, селища Велика Михайлівка та інших населених пунктів області.
Слов’яносербці виповнилося вже 155 років.
«Ви сьогодні творите велику історію. У ній всього 155 сторінок, але всі вони наповнені змістом, цікавими подіями. Тому, зі святом вас.
Бажаю вам доброго врожаю, миру в серці і світу в Україні. Нехай ваше село стане кращим в Україні і Європі. Ви цього заслуговуєте », – сказала в своєму виступі глава Великомихайлівського районного ради Катерина Лаптіенко.
Вона вручила Слов’яносербський сільському голові Івану Батурину Подяку від народного депутата України Олександра Пресмана «за багаторічну працю та безцінний досвід на ниві розвитку місцевого самоврядування».
Сьогодні жителі села візьмуть участь в презентації місцевих вулиць, різних вікторинах і конкурсах. Для молоді підготовлена ​​дискотека.
Подарунком від Олександра Пресмана стане чудовий видовищний феєрверк на честь Дня села.

Читайте також