В селі Войничеве урочисто відзначили День села.

“Наше Войничеве – чудове село, зі своїми прекрасними традиціями, зі своєю історією, видатними земляками, трудовими досягненнями, а головне – з вами – його жителями, завдяки яким воно стає більш сучасною, красивішим і затишнішим. Наше село не побачиш на карті світу, але воно так багато значить для нас. Ми тут живемо, працюємо, справляємо весілля, тримаємо на руках своїх первістків, потім ведемо їх за руку до школи, а там онуки, правнуки… Таке життя … Односельці – це велика сім’я. І хочеться вірити, що наше село народилося під щасливим сузір’ям, яке оберігає нас довгі роки. І кожна зірка в цьому сузір’ї це ми – жителі села.
Нехай сьогоднішнє торжество принесе всім гарний настрій, подарує радість і посмішки, щасливий дитячий сміх і радість спілкування з друзями. Від щирого серця бажаю вам добра, миру і щастя! “- з такими словами звернулася до земляків Олена Луценко, голова місцевої сільради.
Також з теплими словами побажань і поздоровлень до селян звернулися почесні гості свята керівник Захарівській райдержадміністрації Ігор Стебловський і помічник народного депутата України Олександра Пресмана Валентина Крилова.
“Хоч ваше село навряд чи можна знайти на карті світу, але для вас воно – центр Всесвіту. Адже саме тут ви народилися, виросли, тут у багатьох з вас народилися діти, онуки. Кожен житель своєю працею, знаннями, досягненнями вкладає частинку власної душі в становлення і розвиток села. Все найкраще, що створювалося працею старших поколінь, дбайливо зберігається і передається сучасникам, збагачуючись новими досягненнями.
Ви по праву можете пишатися найкращою в районі школою. Завдяки зусиллям її колективу під керівництвом директора Лідії Степанівни Сорочан, територія і саме приміщення підтримується в зразковому стані, начебто школі не 17 років, а її здали тільки вчора. Любов, працьовитість і відданість рідному селу заслуговують найвищих похвал вдячності. Бажаю Вам, дорогі войничани, міцного здоров’я, великого щастя, благополуччя і впевненості в завтрашньому дні, здійснення заповітних планів. Нехай панує на нашій землі радість, мир, доброта і теплота людських сердець! “- сказав Ігор Іванович Стебловський.
Чудовим концертом селян порадували аматори Перехрестівського сільського Будинку культури чоловічий ансамбль “Перехрестя” і жіночий колектив “Гламурний батальйон”. Зі сцени звучали запальні, патріотичні, ліричні пісні. Присутні в залі войничани аплодували, не шкодуючи долонь, і пританцьовували разом з самодіяльними артистами.
А під кінець виступу для всіх місцевих дітей був приготований смачний солодкий сюрприз від народного депутата України Олександра Пресмана. Кожен малюк зміг поласувати смачними «круасанами», печивом, цукерками та солодкою водою.
Понад дві години урочистостей пролетіли як одна мить. Не дивлячись на похмуру, мокру погоду в залі було світло і тепло від людських посмішок, а у всіх був чудовий сонячний настрій.

Читайте також