У Великій Михайлівці відзначили храмове свято.

Хресною ходою і спільною трапезою завершилися в селищі Велика Михайлівка Одеської області урочистості з нагоди свята Святого Рівноапостольного Іоанна Богослова.
Разом з духовенством та віруючими на Божественній Літургії за мир в Україні та процвітання 139 -го виборчого округу молився народний депутат України Олександр Семенович Пресман.
«Як бачите, сьогодні Господь так сподобив, що небо ясне і світить сонечко. Бог послав нам таку прекрасну погоду. Радісно нам і від того, що наш храм прикрашається. До свята у нас розписані стіни вівтаря. Це зроблено завдяки допомозі нашого народного депутата України Олександра Пресмана.
Все, що він обіцяє, він завжди робить для церкви. Щира подяка Вам за вашу доброту. Нехай Господь за вашу любов до Нього дарує Вам міцне здоров’я та можливість працювати на благо людей, продовжувати допомагати справі становлення Православної церкви », – сказав у своєму зверненні до присутніх на літургії Благочинний храмів ї Православної Церкви в Великомихайлівському районі, протоієрей Микола Чулей.
В знак подяки і поваги народному депутату України Олександру Пресманом, від прихожан храму був вручений традиційний коровай.
У той же день народний обранець, разом з настоятелем, ознайомився з ходом робіт з розпису храму на честь Святого Рівноапостольного Іоанна Богослова.

Читайте також