Дорогі наші воїни, дорогі земляки!

Від щирого серця хочу привітати вас з Днем захисника Вітчизни! Символічно, що в цей день наша країна відзначає ще два дуже важливих для всього українського народу свята – Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Оберегом кожної нації є її культура і духовні цінності, її історія і традиції. Світле і радісне свято Покрова Матері Божої в Україні ще відоме як Козацька Покрова  тому що історично українське козацтво вважало Богородицю своєю святою покровителькою. Звертаючись до Неї, козаки просили: «Укрий нас чесним своїм Омофором, захисти нас від усякого зла!».
У День захисника Вітчизни я від щирого серця бажаю нашим воїнам, які не шкодуючи свого життя сьогодні воюють за цілісність кордонів  нашої Держави, за її незалежність і соборність, що б Божа Мати захистила кожного з них, покрила своїм святим Покровом, зберегла  для матері, дружини , дітей. Я бажаю всім нам, щоб ця війна закінчилася славною  Перемогою синів нашої Батьківщини, що б небо над нашою країною знову стало мирним і безхмарним.
Бажаю здоров’я і мужності нашим бійцям, які в повній мірі довели, що є гідними наступниками славних козацьких традицій, уособленням мужності і героїзму захисників і визволителів рідної землі, як і їхні предки протягом багатовікової української історії. Сьогодні весь український народ пишається вашої стійкістю і відвагою, хвилюється  і молиться за вас.
Слава Україні! Слава нашим героям!

Читайте також