Василівка Біляївського району відзначила свято села.

14 жовтня, коли православні християни відзначають свято Покрова Пресвятої Богородиці, в селі Василівка Біляївського району урочисто святкують День села. Традиційно святкові заходи проходять в місцевому Палаці культури. Але цього року мешканців села чекав сюрприз. До урочистої дати в Палаці культури замінили старі вікна на сучасні склопакети.
Все це стало можливим завдяки спільній роботі народного депутата України Олександра Пресмана і члена його команди, депутата Одеської обласної ради Дмитра Чапіра.
«Вікна у нас не міняли більше сорока років. Старі рами прогнили, і під час зимової негоди в будівлі було дуже холодно. Тепер це в минулому.
Дуже приємно, що про нас не забувають і оперативно реагують на всі прохання », – зазначила директор сільського Палацу культури Галина Неплій.
З нагоди Дня села відбувся концерт, за участю місцевих творчих колективів. . Місцевим активістам були вручені офіційні Подяки від народного депутата України Олександра Пресмана. Їх з найтеплішими побажаннями вручив помічник народного депутата України Антон Муравенко. Він передав  вітання зі святом жителям села.  А ще директору Палацу культури Галині Неплій помічник Олександра Семеновича вручив ще один подарунок – два сучасних радіо мікрофона.

Громада села вручила Антону Муравенко традиційний святковий коровай . Люди звернулись з проханням передати цей святий хліб на знак подяки народному депутату України Олександру Семеновичу Пресману.
В ці ж дні святкові урочистості з нагоди Дня села пройшли в селі Дачне БІляївського району.

Читайте також