Урочистості в Великоплоскому: концерт, феєрверк і подарунки.

До пізньої ночі тривали в селі Великоплоске Великомихайлівського району урочистості з нагоди Дня села. Святкова програма завершилася вражаючим феєрверком, який став подарунком від народного депутата України Олександра Пресмана.
У центрі села діти і дорослі, протягом дня, отримували позитивні емоції. Діти від атракціонів, а дорослі від шашликів та інших смаколиків.
Увечері мешканців села чекав концерт популярного українського співака Віктора Павлика.
Помічник народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана Антон Муравенко, за дорученням народного обранця, вручив кращим активістам Великоплосківської громади Почесні грамоти «за внесок в розвиток рідного села». Від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» директору місцевого сільського клубу подарували новенький ноутбук.
Антон Муравенко передав мешканцям села щирі привітання від Олександра Семеновича з урочистою подією, та найкращі побажання жителям Великоплоского: «Низький уклін і величезний привіт вам від народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Зі святом, з Днем села! Всього вам самого світлого. Мирного неба над головою. Нехай Богородиця захищає кожну вашу родину».

Читайте також