У селах Василівка та Новозарицьке Захарівського району відсвяткували день села.

14 жовтня в селах Василівка та Новозарицьке Захарівського району відзначили день села. Жителів цих сіл привітав голова Захарівської РДА Ігор Стебловський.
На свято завітав і керівник благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро», депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич. Він передав жителям Василівки теплі слова привітань від народного депутата України Олександра Пресмана: « Хочу від імені Олександра Семеновича привітати всіх з днем ​​народження вашого прекрасного села. Дякую за ту підтримку, яку ви надаєте нам у спільній роботі. Разом ми зробили вже багато добрих справ щодо поліпшення якості життя в селі ». Микита Кузькевич побажав усім присутнім тепла в рідних оселях і чистого неба над головою.
З нагоди свята було відкрито виставку «Наші таланти».
За роки існування благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» допомога селам Василівка та Новозарицьке Захарівського району, як і іншим селам 139-го виборчого округу, надавалась постійно і планово.
Так в Василівській неповній середній школі раніше була проведена заміна вікон на склопакети. Додатково були виділені кошти і на благоустрій віконних прорізів – оштукатурювання укосів і чистову шпаклівку. Взяв участь фонд «Творю добро» і в благоустрої пришкільної території. А ще помічники народного депутата регулярно вітають учнів молодших класів з Новим роком та святом Святого Миколая, передають солодкі подарунки.
Щорічно в рамках програми «Канікули з Пресманом» учні Василівської та Новозарицької шкіл здійснюють цікаві пізнавально-розважальні поїздки до Одеси. І так уже шість років поспіль. А для їх викладачів та інших жителів вже другий рік все літо працювала програма «Канікули з Пресмном для дорослих», участь в якій передбачала цікаві морські прогулянки на катамарані «Хаджибей». Олександр Семенович ніколи не забуває привітати педагогів, вихователів дитячих садків, медичних працівників і активістів села з професійними святами, підготувати цікаві приємні сюрпризи. Цього року викладачі шкіл, в тому числі і Василівської та Новозарицької, отримали в подарунок до Дня вчителя незабутню поїздку в Одеський академічний український театр на французьку комедію «Дамський майстер».
Цей список добрих справ можна було б продовжувати ще довго. Але сьогодні в Василівці святкують День села, а на свято прийнято приходити з подарунками. Таким подарунком від народного депутата України Олександра Пресмана і його благодійного фонду «Творю добро» для дітвори села стала смачна газована вода і солодощі, а також спортивний інвентар, який керівник фонду «Творю добро» Микита Кузькевич передав в сільську школу.
Жителі села Василівка попросили переказати Олександру Семеновичу свою подяку за постійну допомогу, турботу і увагу.
З села Василівка шановні гості разом попрямували до Новозарицького, жителі якого у цей день отримали величезний заряд позитивних емоцій. Адже після традиційної святкової літургії в місцевому храмі на честь свята Покрова Пресвятої Богородиці мешканці Новозарицького, під керівництвом місцевої влади, влаштували справжні народні гуляння в самому центрі села.
В цей день Україна святкує не тільки релігійне свято, але й День захисника Вітчизни та День Українського козацтва. Тож вдягнені в українські костюми місцеві самодіяльні таланти постарались на славу. Тут були й найулюбленіші пісні, і запальні танці, сповнені українським колоритом. В веселощах приймали участь всі жителі села.
Гості свята щиро привітали громаду Новозарицького з чудовим святом села. Керівник благодійного фонду Олександра Пресмана, депутат Одеської обласної ради Микита Кузькевич передав мешканцям села теплі привітання та найкращі побажання від народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. А ще велику кількість смачного солодкого частування для дітей та спортивний інвентар для Новозарицької школи.
«Олександр Семенович щиро дякує вам за підтримку та спільну працю для людей і на користь людей»,- підкреслив голова благодійного фонду.

Читайте також