Гаївська школа відзначила 50-річний ювілей.

Пів сторіччя тому в селі Гаївка Роздільнянського району побудували школу. Сьогодні учбовий заклад, в якому навчалось не одне покоління мешканців села, урочисто відзначив 50 – річний ювілей. На свято зібрались не тільки мешканці села, педагогічний колектив та батьки учнів, але й гості з усього осередку та навіть з Роздільної. В цей день до Гаївки прибула голова Роздельнянської РДА Бараненко Наталя Вікторівна та, за дорученням народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, голова його громадської приймальні в Роздільнянському районі Галина Василівна Нагорняк.
Шановні гості тепло привітали господарів свята з ювілеєм. Наталя Вікторівна побажала педагогам та школярам успіхів в учбовому процесі, миру та добра. Гаївська школа має славні традиції. Тут працюють і працювали всі ці 50 років справжні професіонали, що люблять свою професію та віддають їй всі сили. Сьогодні вчителі, учні та їх батьки, що також колись були учнями цієї школи привітали ветеранів педагогічної праці Гаївського НВК, які сьогодні перебувають на заслуженому відпочинку, та вшанували пам’ять ветеранів-педагогів, що вже пішли з життя, хвилиною мовчання.
В Гаївській школі дуже тепла атмосфера дружби та взаєморозуміння. Тут поважають і люблять колег, допомагають та підтримують молодих вчителів. Атмосферу взаємоповаги та взаємовиручки зуміла створити в Гаївській школі її незмінний директор Попадюк Наталя Борисівна, що впевнено керує учбовим закладом вже на протязі чверті століття.
А ще в Гаївськів школі дуже люблять та поважають народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана. Та й є за що. Олександр Пресман завжди допомагає школам в своєму виборчому окрузі . В його благодійному фонді є спеціальна програма підтримки учбових закладів 139-го виборчого округу – «Школам округа». Кілька років тому за участю фонду в Гаївці при НВК була відкрита група дошкільного виховання. Тоді чималі кошти направили на капітальний ремонт та оздоблювальні роботи будівлі. Сьогодні там виховується малеча молодих мешканців села.
Діти Гаївки кожен рік приймають участь в програмі «Канікули з Пресманом». А для дорослих вже два роки поспіль працює програма «Канікули з Пресманом для дорослих». До речі, зовсім недавно вчителів 139-го округу, з нагоди професійного свята, Олександр Семенович запросив до Одеського українського академічного театру на цікаву виставу. На виставі були присутні і вчителі Гаївського НВК.
Ювілей учбового закладу аж ніяк не міг пройти повз увагу Олександра Семеновича. Сам народний депутат не зміг прибути до Гаївки попри запрошення педагогів, бо знаходився в Києві в Верховній Раді. Але його щирі привітання та найтепліші побажання передала колективу НВК голова громадської приймальні народного депутата. Пані Галина побажала присутнім педагогам успіху та наснаги в їх благородній праці, мирного неба над головою та добробуту їх сім’ям. А ще від благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» вручила директору НВК сертифікат на значну фінансову допомогу школі. Ці кошти підуть на ремонт даху будівлі дошкільного відділення учбового закладу. Саме це сьогодні найважливіша проблема школи. А Олександр Семенович, який завжди «тримає руку на пульсі» і в курсі всіх проблем шкіл у своєму окрузі, поспішив на допомогу.
Люди вдячні своєму народному депутату. Директор НВК урочисто вручила для народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана «Подяку». Від колективу школи. Визнанням великих заслуг Олександра Семеновича в допомозі учбовим закладам району стала офіційна «Подяка» від Роздільнянської РДА.
«Чужих дітей не буває» – це улюблена фраза Олександра Семеновича Пресмана. І її він підтверджує кожен день.

Читайте також