З повагою, колектив Великомихайлівської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Культурно відпочили
Веселим дзвіночком пролунало свято Першого дзвоника у Великомихайлівській опорній школі. Він покликав до навчання сотні учнів, а учителів – до роботи. Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! І це добре розуміє наш друг і порадник Олександр Семенович Пресман. Це людина, яка завжди поряд, коли цього потребує, от і цього разу напередодні нашого професійного свята Олександр Семенович подбав про культурний відпочинок – поїздку до Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька. Затишна атмосфера, зручні крісла і щасливі обличчя колег – все налаштовувало на гарний настрій.
Для глядачів на сцені демонструвалася вистава Жоржа Фейдо «Дамський майстер». Чарівний, легкий, динамічний сюжет не залишив байдужим жодного глядача. Постановка, гра акторів, музичний супровід, хореографія і сценічне оформлення – просто неперевершені!
Це була справжня французька комедія – видовище легковажне, інтригуюче та смішне, що захоплює та тримає увагу від першої до останньої хвилини дійства.
Ми отримали величезне задоволення від перегляду комедії. Не перестанемо дякувати нашому благодійнику, людині з великим серцем і щирими намірами – Олександру Семеновичу Пресману! Велика Вам подяка!
Хай Вам Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !
З повагою, колектив Великомихайлівської опорної ЗОШ І-ІІІ ступенів

Читайте також