З повагою, колектив Великомихайлівського ДНЗ «Сонечко»

Добро робить нас щасливішими
Вже багато років у нашому районі діє благодійний фонд О.С.Пресмана «Творю добро». Творити добро може кожен, незалежно від віку, умов існування, релігійних вподобань, але не кожен прагне це робтити, с особливо в нинішній нелегкий час.
Олександр Семенович з тих людей, хто має змогу, вміє і хоче примножувати добрі справи. Доброта – якщо не основна, то дужа важлива риса нашого шанованого народного депутата. Приємно, що попри свою зайнятість, він завжди знаходить час не просто побувати на Великомихайлівщині, а й зробити щось корисне для простих людей та трудових колективів.
Хочемо через нашу районну газету щиро подякувати О.С.Пресману за незабутню прогулянку Чорним морем на катамарані, за символічний подарунок до професійного свята працівників освіти та музичні вітання від народного артиста України Миколи Свидюка.
Зичимо вам, шановний Олександре Семеновичу, міцного здоров’я, любові, добра та щедрої долі! Ви даруєте радість людям, Ви є прикладом для всіх нас робити якомога більше добрих справ щоденно, поки це в наших силах.
З повагою, колектив Великомихайлівського ДНЗ «Сонечко»

Читайте також