Роздільнянський ЦТДУМ побував в Уманському заповіднику «Софіївка».

Побачити всю красу знаменитого Уманського заповідника «Софіївка» мріє багато хто. Особливо гарний парк восени, коли золото листя надає йому просто казковий вигляд. Чарівний парк створений заради любові вражає уяву. Саме в Умань в рамках програми «Канікули з Пресманом для дорослих » вирушила 21 жовтня група педагогів з Роздільнянського центру творчості дітей та учнівської молоді (ЦТДУМ).
Народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана і колектив ЦТДУМ пов’язує багаторічна дружба і плідна співпраця . Олександр Семенович дуже поважає і цінує цих ентузіастів своєї справи, справжній творчий колектив. Жодний святковий захід в Роздільній не обходиться без участі талановитих вихованців ЦТДУМ. Безліч гуртків за інтересами не дають нудьгувати дітям Роздільної і Роздільнянського району, займаючи їх дозвілля та направляючи в творче русло. І найголовніше, що ЦТДУМ працює для всіх. Його гуртки доступні абсолютно всім дітям, незалежно від соціального статусу і доходів сім’ї. Будь-яка талановита дитина отримає тут рівні можливості розвитку, зможе навчитися тому, що їй цікаво. Центрів творчості такого рівня в Україні всього кілька, а вже для районного центру це просто чудово.
Народний депутат всіляко підтримує колектив центру творчості. Його благодійний фонд допоміг провести в будівлю водопровід, побудувати теплі туалети, закупив меблі для класів, деревообробний верстат для гуртка різьблення по дереву. Вихованці ЦТДУМ постійні учасники «Канікул з Пресманом» протягом усього року. Педагогічний колектив в перших рядах запрошених на заходи в рамках «Канікул з Пресманом для дорослих».
Ось і зараз Олександр Семенович жваво відгукнувся на прохання беззмінного керівника Центру творчості Алли Євгенівни Берш і організував для колективу ЦТДУМ поїздку вихідного дня в Умань.
Що може бути краще, ніж бродити по алеях парку, суцільно вкритих золотим та багряним килимом ,вдихати гіркуватий аромат опалого листя і слухати розповідь екскурсовода про казково-заможного господаря парку магната Потоцького і його романтичне палке кохання до прекрасної Софії, яке втілилося в чудеса і красоти одного з найпрекрасніших заповідників Європи. А в кінці, злегка втомленим, але повними захоплення, на прощання кинути монетку в озеро, де посеред водного дзеркала б’є струмінь з розкритої пащі казкового змія, що б обов’язково знову повернутися в це чудове місце.
«Ми дуже вдячні Олександру Семеновичу за цей подарунок! Стільки чудових вражень, яскравих емоцій! Почуття просто переповнюють! »- говорили співробітники ЦТДУМ. Вони просили передати Олександру Семеновичу, що дуже задоволені поїздкою і готові до подальшої співпраці на благо дітей і молоді Роздільнянського району. «Це дуже здорово, що є людина, на чию підтримку ми завжди можемо розраховувати» – підкреслила керівник ЦТДУМ Алла Євгенівна Берш. , – «ми хочемо побажати нашому народному депутату міцного здоров’я і успіхів в його роботі, поділяємо його позицію і готові його підтримувати у всьому ».

Читайте також