В школі та дитячому садку селища Цебрикове стане світліше.

Народний депутат України Олександр Пресман оперативно відреагував на прохання директорів школи та дитячого садка селища Цебриково Великомихайлівського району.
24 жовтня в селищі побував народний депутат України Олександр Пресман зі своєю командою. Його помічники Антон Муравенко і Сергій Василенко ,за дорученням Олександра Семеновича, відвідали школу і дитячий садок. В ході візиту визначено обсяг робіт по впровадженню енергозбереження , які необхідно виконати в цих закладах. Це не перші заклади освіти та дошкільного виховання, де проводились подібні роботи.
Дуже скоро темні шкільні коридори відійдуть в минуле. Шкільні приміщення заллє яскраве світло світлодіодних енергозберігаючих ламп, що вже отримали народну назву «лампочки Семеновича». Всі роботи будуть виконані фахівцями за рахунок коштів благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро».
Заміна старих лампочок і прожекторів на нові дозволить школі і дитячому садку заощадити бюджетні кошти і направити їх на реалізацію інших важливих проектів.

Читайте також