У місті Южне, за підтримки фонду «Творю добро», стартував турнір спортивних бальних танців.

У місті Южне в залі Палацу культури, стартував турнір спортивних та бальних танців «Yuzhny Dance Festival 2017». Учасниками цієї грандіозної події, яка проходить за підтримки благодійного фонду Олександра Пресмана «Творю добро» і Одеського Припортового заводу, стали гості з різних міст України.
Суддею всеукраїнського турніру в Южному став Марік КОСАТУ з Польщі, всесвітньо відомий майстер хореографії.
Помічник народного депутата України Олександра Пресмана Марина Орлова передала молодим спортсменам найкращі побажання від народного обранця: «Низький Вам уклін і вітання від Олександра Семеновича Пресмана.
Сьогодні в місті Южне по-справжньому велике свято. Це дійсно казка. Але за цією казкою, як всім відомо, стоїть величезний і копітка праця. »
Спільно з фондом «Творю добро» Олександр Пресман виступив меценатом даного турніру. На ці цілі фондом «Творю добро» було виділено 50 тисяч гривень », – розповіла Марина Орлова.
Турнір спортивних бальних танців Yuzhny Dance Festival став щорічним. Його учасники привезуть додому не тільки кубки та грамоти, а й гарний настрій, а також бажання досягати нових перемог.

 

Читайте також