Фонд «Творю добро» допомагає дітям-сиротам.

У місті Роздільна Одеської області вже довгі роки успішно працює притулок для дітей «Теплий Дім». У жовтні він відзначив своє двадцятиріччя, в честь якого була проведена спеціально підготовлена ​​колективом і вихованцями притулку культурна програма.
Допомагає піклуватися про дітей притулку  благодійний фонд «Творю добро», організатором якого є народний депутат України Олександр Пресман. Вже більше шести років дітки  позбавлені батьківського піклування  перебувають під надійним захистом  фонду.
На свята до дітей приїжджають з подарунками та солодощами представники фонду, крім того  здійснюється ще й матеріальна підтримка: закупівля побутової хімії та засобів гігієни, одягу та постільної білизни.
Діти, які залишилися без батьківського піклування  потребують постійної підтримки та турботи.

Головне завдання притулків і дитячих будинків сімейного типу  не тільки виховати і забезпечити дітей всім необхідним, але й  відшкодувати ту любов, яка втрачена. Це дуже добре розуміють народний депутат та його команда, які повсякчас в курсі усіх проблем вихованців притулку. Для них працює програма «Канікули з Пресманом», для них закуповуються білети в цирк та на інші цікаві заходи.

На ювілейному святі в притулку побували представники команди народного депутата. Вони передали вихователям та їх підопічним вітання від Олександра Семеновича та набір різноманітних м`ячів для ігор і спортивних занять. А ще смачні солодощі.  Діти були в захваті від подарунків та віддячили шановним гостям чудовим концертом.
Виростити з дітей повноцінних і успішних представників суспільства можна тільки щиро бажаючи цього і прикладаючи всіх можливих зусиль у сферах розвитку, навчання, забезпечення і простого спілкування.

Читайте також