У селі Василівка вдячні своїм депутатам: шкільні їдальня та спортзал стали теплими і світлими.

У селі Василівка Біляївського району щиро вдячні народному депутату України Олександру Пресману  і депутату Одеської обласної ради Дмитру Чапіру за реалізацію нових  дуже важливих програм. Саме за їх сприяння з обласного бюджету виділили фінансування на заміну старих вікон на нові в сільській школі і Палаці культури. Роботи вже наближаються до завершення.


У школі села Василівка замінено понад п’ятдесят вікон. Нові вікна з’явилися в шкільній їдальні, спортивному залі, багатьох класних кабінетах.
«Раніше в нашій їдальні вид був, як у в’язниці. Багато старих вікон. Зимою  холодно було і в спортзалі. Сьогодні стало комфортно, тепло, світліше. Спасибі Олександру Пресманом і Дмитру Чапіру за турботу про нас.
Нові вікна радість для всіх педагогів і дітей », – розповіла завгосп школи Лілія Цуканова.
Комфортно стало і в будівлі місцевого Палацу культури. За словами директора установи Галини Неплій, з районного бюджету виділено 10 000 гривень на утеплення будівлі. «У нас закінчують міняти вікна. Подивіться, як красиво стало. Це стало можливим завдяки тому, що є у нас такі депутати як Олександр Пресман і Дмитро Чапір. Кожна наша прохання не залишається без належного реагування.
Тепер ми маємо  великі плани. Сподіваємось на допомогу меценатів, щоб відкрити в Палаці культури комп’ютерну кімнату, яку зможуть відвідувати жителі села різного віку, щоб знайомиться з можливостями всесвітньої павутини – інтернету »,- розповіла  пані Галина.

Читайте також