В селищі Цебрикове триває будівництво сучасного стадіону.

Створення об’єднаної громади стало поштовхом для розвитку селища міського типу Цебрикове  Великомихайлівського району і відкрило для його жителів нові можливості. Сьогодні роботи по поліпшенню якості життя місцевого населення йдуть в багатьох напрямках. Наближається до завершення будівництво нового сучасного стадіону.


Фінансування на проведення будівельних робіт вдалося отримати за сприяння народного депутата України Олександра Пресмана, який тримає питання під особистим контролем. Ідею будівництва підтримав і губернатор Одеської області Максим Степанов.
Місцеві жителі розповіли, що селище зовсім недавно славилося  сильною футбольною командою: «Можливо  новий стадіон стане поштовхом для відродження в Цебрикове славних спортивних традицій. Молоді у нас багато. Значить нові перемоги ще попереду ».
З настанням весни займатися спортом тут зможуть усі без винятку жителі громади. Зміцнювати здоров’я можна буде хоч до пізньої ночі, бо  біля стадіону запрацює нове сучасне  якісне освітлення. Територію біля стадіону  також облагородять.
Раніше, за сприяння Олександра Пресмана, в Цебрикове була побудована дитяча площадка. Сьогодні в школі і дитячому садку селища реалізують програму «Лампочки Семеновича».

Читайте також