Понятівка Роздільнянського району відсвяткувала храмове свято.

Восьмого листопада в селі Понятівка Роздільнянського району  храмове свято.  Православна громада села запросила на урочистості народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, якого добре знають та поважають в селі завдяки його допомозі та підтримці сільській громаді.

В храмі вмч Дмитра Солунського зібралися віряни не тільки з Понятівки, але й з сусідніх сіл. Прибули  гості і з Роздільної. Святкову літургію відслужили Благочинний Роздільнянського району протоієрей Віталій Ткаченко , протоієрей нового Роздільнянського храму Святителя Інокентія Архієпископа Одеського та Херсонського Олександр Судома , протоієрей Понятівського  храму вмч Дмитра Солунського Миколай Мороз та священики інших приходів Роздільнянського району.

На літургії були присутні голова  Роздільнянської РДА Бараненко Наталя Вікторівна, голова Понятівської сільської громади Томчук Анатолій Петрович та, за дорученням народного депутата України Олександра Семеновича Пресмана, голова громадської приймальні народного депутата у Роздільнянському районі  Нагорняк Галина Василівна. Олександр Семенович, на жаль, не зміг прибути в Понятівку, бо в цей час виконує свої депутатські обов’язки у вищому законодавчому органі країни.

Після закінчення божественної літургії , хресної ходи та святкової проповіді членів православної громади привітали зі святом офіційні особи. Вітання від народного депутата України Олександра Пресмана передала вірянам  голова  його громадської приймальні. Пані Галина побажала присутнім «злагоди та добра, Божого благословення та заступництва» та попрохала  «молитись за мир в Україні». Подарунком до храмового свята Понятівській православній громаді стало запрошення від народного депутата  на виставу до Одеського  академічного  українського театру імені Василя Василька.

Читайте також