У Великій Михайлівці привітали працівників культури.

10 листопада в залі Палацу культури селища Велика Михайлівка відбулося святкове зібрання, присвячене  Дню працівників культури.
Перед працівниками культури виступили голова Великомихайлівської районного ради Катерина Лаптіенко, голова Великомихайлівської об’єднаної громади Тетяна Жарська, помічники народного депутата України Олександра Пресмана  Антон Муравенко і Сергій Василенко.


З нагоди професійного свята благодійний  фонд Олександра Пресмана  «Творю добро» подарував районному Палацу культури три світлодіодних прожектора, один з яких вже працює і якісно освітлює сцену. Також всі присутні на святі  культпрацівники отримали від народного депутата Олександра Пресмана солодкі подарунки та листівки з привітаннями.
«Від Олександра Пресмана щирі поздоровлення, слова подяки, низький уклін.
Команда народного депутата України намагається підтримувати заклади культури в 139-му виборчому окрузі. У Цебриково  ми подарували Палацу культури радіомікрофони, в Великоплоскому – ноутбук. Намагаємося оперативно реагувати на всі прохання. Ми разом з вами », – підкреслив у своєму виступі Антон Муравенко.
Для працівників культури Великомихайлівського району влаштували концерт.  Найкращі працівники культури  отримали Почесні  грамоти.
Від імені народного депутата України Олександра Пресмана працівників культури запросили 21 грудня на спектакль Одеського українського академічного театру імені Василя Василька .

Читайте також