В селищі Доброслав відкрито сучасний спортивний комплекс.

Сотні жителів селища прийшли 17 листопада поточного року  на урочистості з нагоди відкриття в Доброславі Лиманського району  спортивного комплексу, який після реконструкції вражає. Зміцнювати здоров’я тут зможуть усі без винятку жителі Доброслава.


Голова Лиманської районної державної адміністрації Василь Приймак відзначив внесок в реалізацію даного проекту  народного депутата України Олександра Пресмана: «Найголовніше, що Олександр Семенович підтримує починання, які ми реалізуємо. Мова йде про підтримку навчальних закладів, спортивних об’єктів. Зокрема, на цьому стадіоні, завдяки допомозі Олександра Семеновича , з’явилося якісне сучасне вечірнє освітлення. Олександр Пресман нам допомагає ».
Пан Василь  повідомив,  що в даний час з народним обранцем  ведуться переговори про можливу співпрацю з інших важливих для району напрямків. «Сподіваюся, що багато планів зможемо реалізувати спільними зусиллями », – зазначив голова району.
За допомогу, в справі реконструкції спортивного комплексу селища Доброслав, народного депутата України Олександра Пресмана нагородили Подякою від голови райдержадміністрації. Сам Олександр Семенович не зміг бути присутнім на урочистостях  в Доброславі в силу виконання основних обов’язків в парламенті України. Тому  нагороду народному обранцеві передали через його помічника Сергія Щербіча.

Читайте також